Ultrasurf İndir, Ultrasurf Nasıl Kullanılır? Ultrasurf 13.01

'Bilgisayar Programları' forumunda Hayaldunya tarafından 14 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

 1. Hayaldunya

  Hayaldunya Mahmut

  Ultrasurf Nedir?: Savcılık tarafından Yasaklı sitelere girmek için son zamanların en iyi programı olan Ultrasurf, çevrimiçi gizliliğinizi koruyarak Mahkeme kararıyla yasaklı sitelere erişmenizi sağlar, bu yazılım sayesinde bir çok sansür çemberindeki siteye rahatlıkla girebilirsiniz. Ayrıca MEB tarafından engellenen sitelere girmek için de kullanılabilir, çünkü MEB, öğrencilerin bir çok web sitesini kısıtlamıştır, Ulfrasurf sayesinde "bu site milli eğitim bakanlığı tarafından yasaklanmıştır" uyarısı veren sitelere de erişim imkanı sunuyor.

  Ultrasurf Nasıl Kullanılır?: Ultrasurf yazılımının kullanımı oldukça basittir, aşağıdaki bağlandıtan ultrasurf yazılımı indirdikten sonra RAR'dan bir klasöre çıkarın. Klasörün içerisinde u1301.exe isimli bir dosya göreceksiniz, yazılımı kullanırken Antivirus programınızı kapatmanıza gerek yok. Herhangi bir kurulum yapmanıza gerek olmadan u1301.exe isimli dosyaya çift tıklayın, açılacaktır. Bir kaç saniye içerisinde karşınıza bir sayfa açılacak. Ve artık Ultrasurf etkin. Daha fazla detay için videoyu izleyebilirsiniz.

  Ultrasurf İndir: Yazılım son sürümü olan U1301 sürümünü indirmek için "Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!" bağlantısına tıklayın.
   

Bu Sayfayı Paylaş