Çift Ekranlı Samsung Continuum: Özellikleri ve Fiyatları

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Samsung'un sürekli büyüyen "Galaxy" cep telefonu ve Tab serilerine Galaxy Tab ve Galaxy S modellerinden sonra Samsung Continuum modelide nihayet Verizon tarafından doğrulandı. Verizon sitesinde bir görünümü vermiş oldugu söylentisi, Samsung Continuum'i teyid ettiği anlamına geliyor. Verizon sitesinde hediye fikirlerine odaklanmış Özel Bir sayfa görünüyor. Yeni Samsung Continuum cep telefonunun özellikleri ise bu şekilde; altında 1.8-inç büyüklüğünde ve 480 x 96 çözünürlüğünde minik bir takviye SUPER AMOLED ekran, mobil hotspot özelliği, HD video Kaydi ile 5 Megapiksel kamera, 2 GB Dahili depolama kapasitesi, 3,4 inç büyüklüğünde Super-AMOLED Dokunmatik ekrana sahiptir. microSDHC Destegi ve Google Android 2.1 işletim sistemi ile çalışacak. Çıkış tarihi başta da belirttiğimiz üzere önümüzdeki hafta, fiyatı ise henüz belli değil.

Verizon sitesinde görülen Samsung Continuum ile ilgili görsel

Yazarın Görüşü: 5 milyon satan Galaxy S'nin devamının geleceğini hepimiz biliyorduk. Samsung Continuum olarak isimlendirilen yeni cep teledonu Android 2.2 'Froyo' işletim sistemi ile çalışıyor ve Galaxy S modelinde olduğu gibi 1GHz hızında işlemciye sahiptir. 384MB RAM Bellek, 3.4-inç büyüklüğünde (800 x 480) Super AMOLED dokunmatik ekranıyla, 5MP'lik LED flaşlı ve 720p video kayıt destekli kamerasını, microSD yuvası üzerinden arttırılabilecek 512MB'lık dahili hafızasını ve bağlantı ayaklarında da Wi-Fi ile Bluetooth desteklerini sayabiliriz. Tabii müzikçalar ve 3.5mm'lik kulaklık jakı gibi standartlar da unutulmamış. İşte böyle bir telefon günümüzün teknolojisiyle tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek güçte olduğunu düşünüyorum. Bu telefonu alacak kişilerin pişman olmayacağını düşünorum.

Saygılarımla, Mahmut.

Ekli dosyalar