Çin Malı 8800 cabon arte hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resources

Süper Kullanıcı
selam, elimde 8800 carbon arte var, orjibnal kasa+tuştakımına çin malı board şeklinde. ayrıca elimde 1 tane orjinal 6230i ve 5310 expresmusic var. 8800 a 6230i yada 5310 kartı yerleştirilebilirmi? amaç düzgün bir 8800 yaratmak. çünkü çin yazılımı güven vermiyor. 6230i dende çok memnunum...

Cevap: Çin Malı 8800 cabon arte hk

harman çorman bir yazı ne istediğin ne yazdığını kendin bilmiyorsun birde yardım istiyorsun üstelik kimse yazmıyor diye kızıyorsdun aklınca önce düzgün adam akılı ne istediğini yazda bir konuda 3-5 arıza yazma .........

resources

Süper Kullanıcı

harman çorman bir yazı ne istediğin ne yazdığını kendin bilmiyorsun birde yardım istiyorsun üstelik kimse yazmıyor diye kızıyorsdun aklınca önce düzgün adam akılı ne istediğini yazda bir konuda 3-5 arıza yazma .........
ben gayet netim
elimde sadece kasası ve tuştakımı olan bir 8800 var
buna hangi nokia modelinin boardını ve diğer ekipmanını takarsak çalışan bir 8800 telefonumuz olur?

resources

Süper Kullanıcı

bu sitede geyik olmayan normal biri yokmu? ciddi bir şekilde cevap verecek? ben sana gel bmw 3,20 ci vereyim çin malı değil...

arkadaşım olmayacak duaya amin denmez
sende öyle bir şey istiyorsun
vazgeç bu sevdadan
en ıyısımı ya bitane al yada boşuna vakit harcama

KAL SAĞLICAKLA

Ö

ÖZ KOÇER İLETİŞİM

Guest

bu sitede geyik olmayan normal biri yokmu? ciddi bir şekilde cevap verecek? ben sana gel bmw 3,20 ci vereyim çin malı değil...
dostum anldığım kadrıyla kulanıcısın al kendıne orjınal bır nokıya ve kulan bu sekıl olmaz boşuna zaman kaybı

konu kapnmıştır portalı meşkul etmıyelım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...