Çin Xperia x10 yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhabalar bende çin xperia x10 var dokunmatik bozuk fazla çalışmıyor telefonu sağa döndürünce sağa dönmüyor bazen zor basıyor içinde sıvı var acaba dokunmatiğin içinde sıvımı aktı herneyse ben samsung S5230-S5233 dokunmatiğini taksam olurmu benim telefonun özelikleri bunlar 3'tft 400*240 ekran samsungun ise 3.0" / TFT / 240x400 piksel olurmu bu ekranı taksam

Cevap: Çin Xperia x10 yardım

Çin Cihazlarda olmaz dostum. Samsungunu bozduğuna değmez çin cihazı için zaten dediğin arızaları vermişse ömrünü doldurmuş demektir o cihaz, ayrıca o cihazlarla fazla oynamaya hiç gelmiyor bendede çakma iphone vardı dediğin gibi dokunmatık arızası oldu dokunmatiği değiştirdim bu sefer hoparlör sorun çıkardı hoparlörü değiştirdim salla değiştir sorun çıkardı ona bakmak için açtım sadece işlem yapmadan geri kapattım bu sefer şebeke gitti :) diyeceğim o makineler çok çirkef hiç bulaşma :)

Cevap: Çin Xperia x10 yardım

abicim telefonu alalı 5 ay oldu sapasağlam telefondu dekunmatiğin içinde sıvı var çözemedim samsung ekranı alıcam telefonu sökmüyecem 20 tl samsung ekranı o yüzden sordum genede sağolasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...