İphone 6c Fiyatı, Türkiye Çıkış Tarihi

Pratik

İmparator
#1
Apple’ın gelecek sene piyasaya süreceği iPhone 6c için söylentiler hızla yayılmaya devam ediyor. İşte, iPhone 6c ne zaman gelecek?
Yeni gelen söylentiler ve Foxcon dan sızan bilgilere göre Apple, 4" (inç) lik iPhone 6C'yi en erken Şubat 2016’da piyasada pazarlamaya başlaya bilir. Apple'ın iPhone 6C'nin maliyetini düşük seviyede tutmak ve daha ucuz bir fiyata piyasaya sürmek için iPhone 6C'yi 3D Touch gibi bazı özelliklerin den vazgeçeceği öne sürüldü.Söylentilere göre iPhone 6C metal kasayla piyasaya girecek ve aynı iPhone 5c gibi farklı renklere sahip olacak. Daha önce duyulan bir söylentide ise iPhone 6C'nin yine plastik kasa kullanılarak piyasaya geleceği iddia edilmişti. Apple’ın bu telefonu piyasaya sürmesinin temel sebebi ise Android’in orta segment teki telefonlarla rekabet edebilmesi şeklinde gösteriliyor.

4 inç iPhone ile ilgili söylentiler son birkaç haftadır sıkça gündemde yerini almakta. Bakalım bu söylentiler ve raporların hangileri gerçek hangileri hayal ürünü olacak birlikte göreceğiz.
 

Ekli dosyalar