Şöyle Bir Program & Yazılım Varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar diyelimki telefonda şebeke sorunu var
Bu telefonu bir aparat yardımı ile bilgisayara bağladığımızda bize arızanın XXX yerinde olduğunu söylermi?

Böyle bir yazılım mevcutmu?
GSM servisi bir abimiz sorduda bende görevimi yerine getireyim dedi.Ayrıca
kısa devre arızalarını bulmakta çok zorlanıyoruz dedi...

Şimdiden teşekkürler kardeşlerim

cihazın neresinde arıza olduğunu ancak box yardımıya bulabilir oda baya kendini geliştirimiş olması lazım işlemic flaş rem hatalarını o şekilde bilebilir tecrübeli olması lazım yani yoksa öle tak bilgisyara arızayı bilecek birşey daha ben görmedim

kısa devre meselesine gelincede powersupply diye bir cihaz var onu almasını tavsiye ederim daha hızlı ve rahat bulur kıs devreyi

senin dedigin gibi bir cihaz var ama çok pahalı mesala kvk da var sordum fiyatının 50000 dolar oldugunu soyledıler ama ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemem.

power supply ucuz o kadar pahalı degil 25-30 dolar arası birseydır. her teknik servisin alabılecegi ucuz ve kullanışlı bir alet....

arkadaşlar böyle bi cihaz olsa ben eğer 15000 dolar bile olsa alırım bula bilen varsa ben alırım hemde hemen ama yok çünkü cihazlar kvk ya gidiyor adamlar başedemeyince sıvı temas deyip cihazı geri yolluyorlar yani cihazın arızası nerdendir diye bulabilcek bi cihaz yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...