10 yıldır teknik servisim iş arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OMENXXXRAIN

Süper Kullanıcı
arkadaşlar ilgilenenler için 10 yıllık bir tecrübeye sahibim

kullandığım programlar ufs jaf spederman çin nokia orjinal box samsung com programları vs

nokia sonnyericson samsung ÇİN cihazlar farketmez evelallah

mecidiye köy şişli kağıthaneye yakın olan yerler tercihimdir

şu an nokia yetkili servisi ve türkcell abone merkezi olan bir firmada çalışıyorum 15 gün sonra ayrılacağım

ilgilenen arkadaşlar bana cepten ulaşabilirler

ismim uğur

tel 0535 971 65 04

forumda böle konular açmak yasak değil zannedersem eğer yasaksada bana bi 10 gün müsade edermisiniz konu silinmesin daha sonra silebilirsiniz

teşekkürler

OMENXXXRAIN

Süper Kullanıcı
ya arkadaşlar benim anlamadığım şimdi ben şu bulunmduğum gültepe caddesinde hangi telefoncuya girsem sorsam teknik servis lazımmı hiçbiri yok demez
altiın gibi mesleğimiz var allaha şükür türkiyede böyle bir meslek daha yoktur yetişmiş eleman az ve talep çok bu yüzden mesleğimizin kıymetini bilelim

arkadasım sen yanlış düşünüyorsun bu işlerde güvenilir kişi olması lazım herkese güven olmaz.benim söylememe gerek yok aslında sen daha iyi bilirsin.eger tanıdıgını sana kefıl olan birini devreye sokarsan işin olur bence öyle kapı kapı dolaşma bana teknik elaman lazım olsa dısardan gelen birisine cevabım hayır olurdu.onlarda haklı yani tanımadıgı birisine malını emanet etmez.sen kendine aracı bul.dedigimi yap bak işin olacaktır.

OMENXXXRAIN

Süper Kullanıcı
RE: 10 yıldır teknik servisim iş arıyorum

arkadasım sen yanlış düşünüyorsun bu işlerde güvenilir kişi olması lazım herkese güven olmaz.benim söylememe gerek yok aslında sen daha iyi bilirsin.eger tanıdıgını sana kefıl olan birini devreye sokarsan işin olur bence öyle kapı kapı dolaşma bana teknik elaman lazım olsa dısardan gelen birisine cevabım hayır olurdu.onlarda haklı yani tanımadıgı birisine malını emanet etmez.sen kendine aracı bul.dedigimi yap bak işin olacaktır.

arkadasım tabiki güvenilir olmak önemli ancak bir kişi bir ay içinde kendini belli eder ayrıca ben zaten şu an çalışıyorum işsiz kalmış kapı kapı da dolaşmıyorum ha nedir şu an çalıştığım yerden memnun değilim vede şunu da ilave edeyim şu an üç yerden teklif var değerlendiriyorum sölediğim gibi bu meslek altın kıymetini bilelim
ben bunu demek istiyorum

ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör
Orjinal Yazarı OMENXXXRAIN

kullandığım programlar ufs jaf spederman çin nokia orjinal box samsung com programları vs

şu an nokia yetkili servisi ve türkcell abone merkezi olan bir firmada çalışıyorum 15 gün sonra ayrılacağım

ismim uğur

tel 0535 971 65 04

forumda böle konular açmak yasak değil zannedersem eğer yasaksada bana bi 10 gün müsade edermisiniz konu silinmesin daha sonra silebilirsiniz

teşekkürler
ustam senin için hayırlısı neyse o olur işalah ama bence sen kendine küçük bir dükan açsan daha iyi olur daha karlı olursun tabiki imkanın varsa kendin işin oldumu daha güzel olur gene hayırlısı neyse o olsun

Orjinal Yazarı hüseyin63
Orjinal Yazarı OMENXXXRAIN

ismim uğur

tel 0535 971 65 04

teşekkürler
ustam senin için hayırlısı neyse o olur işalah ama bence sen kendine küçük bir dükan açsan daha iyi olur daha karlı olursun tabiki imkanın varsa kendin işin oldumu daha güzel olur gene hayırlısı neyse o olsun

OMENXXXRAIN

Süper Kullanıcı
ardakadaşlar hepinize teşekkürler ilgilendiğiniz için bu gün arayan arayana hay maşallah diyeyim nazar değmesin konu sitenin en başında yer aldığı için öyle oldu her halde
tekliflerideğerlendiriyorum inşallah ta yarın sonuç belli olacak

ha bu arada arkadaşım kendine bi dükkan aç demişte ah be abicim durumum iyi idi ama eve bi hırsız girdi maddi neyim varsa bir anda yok oldu allaha şükür bu güne kadar kimsenin hakkını yemedim yemem de helal kazandım ekmeğime leke sürmem

tabiki bu dünyada ve öbür dünyadada dürüs olan kazanır dürüst olmayanlar bu dünyada kazandıklarını zannederler ama,,,,,

onlarki paralarıyla cehennemi satın alanlardan olur

teşekkürler

ligilenen arkadaşlara tekrar teşekkür ederim

arda22

Süper Kullanıcı
Cevap: 10 yıldır teknik servisim iş arıyorum

ugur usta önce sözünü tutmayı öğren sonra işinden ve ustalıgından bahset

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...