1110 İ Şarj ÇÖzemedİm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihaz şarj almıyor şarjı bağlayınca şarj alıyor sesi var ama şarj almıyor soket deişti şarj bloğu hibrit dail hepsi deişti b.konektörü arkasındaki direnç söküldü r 22 dirençi deişti ful program atıldı aynı voltaj1.70 ben çözemedim başına gelen fikri olan yazsın bi zahmet

Orjinal Yazarı tekno ali
hiç uğraşma usta
öle yapmayı düşünüyorumda anlamadığım şarjı bağlayınca ya da çıkartırken şarj alıyosesinin çıkması yani ışıklr yanıyor şarj alıyor sesi çıkıyor ama ekranda şarj oluyor çıkmıyor

cepteknik07

Süper Kullanıcı
ustacım bide batarya konnektörünün arkasındaki kapasitörleri sök at dene yada k sigortası üstünde 4 bacaklı hibrit var onuda sök dene takmana gerek yok onları fazladan yapmışlar :Dbi dene derim

Orjinal Yazarı cepteknik07
ustacım bide batarya konnektörünün arkasındaki kapasitörleri sök at dene yada k sigortası üstünde 4 bacaklı hibrit var onuda sök dene takmana gerek yok onları fazladan yapmışlar :Dbi dene derim
onları da denedim ama hibriti sökmedim başka cihaz şarj arızasını o hibriten yaptım nasıl o ğarça fazladan koyulmuş ustacım:D

T

tekno ali

Guest
ustam o 100%100 uemden iade etmek en mantıklısı yoksa cihaz susacak hiç bişeye yaramıcak işin zorr

sempatimx

Süper Kullanıcı
bence bu tür teledonlara full pm atmakta yarar var arkadaşlar arkadaş teli iade etmiş ama hani başına gelen olursa birde full pm deneyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...