1600 ve 3230 ariza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yha uzatmadan direk olaya gircem bende bi 1600 vardı yere düşmesi sonucunda tlfnun ekran ışıgı yanmamaya başladı kendim biraz teknik bilgimle kalkıp tlfnu açtım tlfnu parçaladım küçük tlfnun ekranı nı kardesim yere düşürdü tabi ekran kırıldı. ben d.bakırdayım 1600 ekranı bana nekadara gönderebilirsiniz. posta hesabınıza parayı yatırırım sizde ekranı gönderirsiniz bununda yanında 6 tanede vida gönderirseniz çok iyi olur. vidaların tümü tornavida denemekten yalama oldu. bir şey daha benim birde 3230 var onunda filmi koptu daha doğrusu yırtıldı bna filmini ve 2 uzun 5 te kısa vidası varsa gönderirseniz bana toplamda bi fiyat söylerseniz burdan hesabınıza yatırırım paranızı sonra bana parçaları gönderirsiniz yardımıcı olursanız inanın çok sevinirim. bu arada 3250 tlfn almayı düşünüyorum ama d.bakırda gezmadiğim tlfncu kalmadı hiç bir yerde bulamadım. bna fiyatlarını kesin olarak düz birşey söylerseniz alabilirim şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum iyi çalışmalar diliyorum...

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör
kardeş onun maleyeti fazla olmaz koskoca diyar bakırda bir 1600 ekranımı yok mutlaka vardır sıradan telefoncculara bakma tamircilere git mutlaka vardır sem tin yerini yazsan sana yardımcı olurlar arkadaşlar

RE: Yardıma İhtiyacım Var :-(

diyarbakırda dağkapı reha iş merkezine git orda var alırsın kardeş dağkapının göbeğinde zaten reha iş merkezi

RE: Yardıma İhtiyacım Var :-(

tamam ustam yarın bakacam peki bu 3230 flex cable nerden bulabilirim yada keypad board ını elimde kalmasın tlfn flex cable(film) yüzünden tlfna görüntü ışık gelmiyor onuda bulabilirmiyim dağkapıda._?? siz bilirsiniz belki görünce anlarsınız sizde vardır belki resimdekinin aynısından lazım birde bunu kendim takabilirmiyim yoksa bir teknik servisin takması dahamı uygundur.

işte bahsettiğim ver arayıpta bir türlü bulamadıgım 3230 flex cable resmi:

ve 3250 d.bakırda bulamıyorum. d.bakırdan veya çevre İl den arkdaşlar ustlarım varsa ilgilenirlese sevinirim... :( :( :(

Cevap: 1600 ve 3230 ariza

kardeş o flex cable ayrı satılmıyor üst bordla berabar satılıyor onun fiyatıda 10 dolar yapmaya degmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...