23 Nisan Vodafone Hediyesi 2018

Pratik

İmparator
#1
23 Nisan Vodafone Hediyesi 2018
Vodafone 23 Nisan için yaptığı bedava internet ve bedava dakika kazandıran kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının heyecan ile 23 Nisan’ın gelmesini beklemeye başladı.

Kazanacakları hediye internet ve dakika kullanım hakkını kullanmak için sabırsızlık ile bekleyen mobil hat kullanıcıları, kazandıkları bu hediye ile 23 Nisan boyunca yakınları ile hiçbir ücret ödemeden ya da tarife kullanım haklarından eksilme olmadan görüşme yapmanın keyfini çıkartabilecekler.

Hemen Vodafone 23 Nisan fırsatları hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenin ve 23 Nisan’da hediyenizi alın.

Vodafone 23 Nisan Kampanyası Katılım
23 Nisan tarihinde Yanımda uygulamasına cep telefonunuz ve 7000’den aldığınız şifreniz ile giriş yaparak kampanyadan faydalanmaya başlayabilir ve hediyenizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken başka bir şey bulunmamaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yerine getirmeniz gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm faturalı ve hazır kartlı aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kazandığınız hediyeleri iptal etmek için Vodafone müşteri hizmetlerine telefon etmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kampanya İçeriği

23 Nisan Pazartesi günü Yanımda uygulamasına giriş yaparak her yöne 1000 dakika, 500 MB ya da 1 GB cepten internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
“OZET” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı anlık öğrenebilirsiniz.