3110 classic YARDIM

• Konuyu başlatan sercan_27
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sercan_27

Guest
arkadaşlar 3110c telefonum hafıza kartı takınca kendi kendine açılıp kapanıyor. . virüs veya herhangi bir sorun da yok. hafıza kartını başka bir telefonda denedim sorun vermedi. başka 3110c kullanan arkadaşlarımdada oluyor bu sorun. yazılmını yükselttim.hafıza kartını biçimlerndirdim , fabrika ayarlarında geri yükledim sorun yine düzelmedi ne yapabilirim.

K

kevseer

Guest
arıza

ben de kullnıyorum 3110c servise vercem aynı sorun var. sorun hafıza kartı kaynaklı değil kullanmıyrum çünkü hafıza kartı. yazılım güncelledim, fabrika ayarlarına döndüm işe yaramadı. benim yapabileceğim başka birşey yok artık. X(

bu modellerin parcaları bıraz daha hassastır bunların tek yaptugu yer hafıza kartının gırdıgı yerın yanın da siyah kare bir parca var o hipriti degiştirin düzelir. sonucu bildirin lütfen

K

kevseer

Guest
RE: arıza

arkadaşım bu problemin hafıza kartından kaynaklandığını düşünüyor herkes. Ama bu mümkün değil çünkü ben hiç hafıza kartı kullanmadım. Ben servise verdim teli. Yazılım güncellemişler.Şimdi çözüldü mü bilmiyorum.Zamanla anlayacağım.

S

sercan_27

Guest
Orjinal Yazarı utguş
bu modellerin parcaları bıraz daha hassastır bunların tek yaptugu yer hafıza kartının gırdıgı yerın yanın da siyah kare bir parca var o hipriti degiştirin düzelir. sonucu bildirin lütfen
biraz açarmısın lütfen tam olarak neresı anlayamadım.? servise vermiştim sorun çözüldü ancak 3 -4 ay geçti yine aynı sorun olmaya başladı.

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Tamanem Sistem ile alakalı

CNT Alanını yenilemeniz gerekiyor.

Yani MCU+PPM+CNT olarak cihaza yükleme yapmanız gerekiyor.

S

sercan_27

Guest
Orjinal Yazarı GSM Tamir
Tamanem Sistem ile alakalı

CNT Alanını yenilemeniz gerekiyor.

Yani MCU+PPM+CNT olarak cihaza yükleme yapmanız gerekiyor.

bu konularda acemıyım. fazla bilgim yok. eğer kendim yapabileceğim birşeyse nasıl yapıldığına daır bilgi verebilirmisiniz.?

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Sende GSM program cihazı olduğunu sanmıyorum.

Onun için sana yakın bir tamirciye gitmeni tavsiye ederim.

Eğer senin yapabileceğin bir şey olsaydı elimden geleni yapardım. üzgünüm, tamirciye gitmekten başka şansın yok.

R

rapix

Guest
Kapanma yapıyor ise o cihazda sıvı teması vardır ... Çok iyi bir şekilde temizleyin aynı problemi yine yaparsa bu sefer hibriti değiştirin düzlier..... fakat hibriti dğiştirdiğiniz halde yine aynı sorunu yapıyor ise Power entegresi var onu değiştiriniz..... :) Kolay gelsin Bu foruma yeni üye oldum ben... kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...