6020 yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okanmert2

Süper Kullanıcı
elimde bi 6020 var yere düştü birdaha çalışmadı yüzeysel olarak baktım bişey bulamadım bi tamirciye götürdüm oda yapamadı telefon daha çok yeni atmaya kıyamıyorum yardım eden olursa çok sevinirim.

Not: Sitede yeniyim eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

eğer götürdüğün tamirci deneyimliyse hiç uğraşma bi 6020 zaten 90 80 ytl masraf etmeye değmez eğer götürdüğün tamirci fazla deneyimli değilse zaten cihazı kurcalayıp o bozmuştur ve yapılacak bişey kalmamıştır

okanmert2

Süper Kullanıcı
Orjinal Yazarı ByMerkezGsm47
eğer götürdüğün tamirci deneyimliyse hiç uğraşma bi 6020 zaten 90 80 ytl masraf etmeye değmez eğer götürdüğün tamirci fazla deneyimli değilse zaten cihazı kurcalayıp o bozmuştur ve yapılacak bişey kalmamıştır
yaa o telefoncudan aldıktan sonra baktım tel e iç uğraşma fln yok yani anlamıyo basit bişey varsa ayarlayıp verecek yaptım diye tel le oynadığını sanmıyorum avometreyle board daki batarya pinlerini diyot konumunda ölçüyorum değer veriyo ama ne açılıyo ne şarj alıyo. buraya yazma sebebim biraz gezdim ve bayağı profesyonel ler var yardım alayım dedim..

arkadaşım bana yolla bakarım elimden bişey gelirse yaparım şimdi sana bi yazılım at desem nasıl olcak diye öyle kalırsın yolla

okanmert2

Süper Kullanıcı
arkadaşım bana yolla bakarım elimden bişey gelirse yaparım şimdi sana bi yazılım at desem nasıl olcak diye öyle kalırsın yolla

adres: urfa cad .2 ci noter yanı no 17 merkeziletişim :kızıltepe .mardin
tel: 5443907516
Ben ta kayserideyim telefon darbeli yazılımsal değil sorun yinede sağol.

L

liyman

Guest
*bir telefonu yapamayacak kadr yeteneksizsin galiba
ama bozacak kadr yeteneğe sahip olduğun ortada
:p *

DOSTUM
SEN GALİBA BURAYI BAŞIBOŞ SANDIN SAHİBİ VAR SİTENİN VEDE YAZDIĞINŞEYLER KARŞI TARAFIN HOŞUNA GİTMİYORSA HİÇ HOŞ BİŞEY YAPMIYORSUN HBERİN OLA

okanmert2

Süper Kullanıcı
DOSTUM
SEN GALİBA BURAYI BAŞIBOŞ SANDIN SAHİBİ VAR SİTENİN VEDE YAZDIĞINŞEYLER KARŞI TARAFIN HOŞUNA GİTMİYORSA HİÇ HOŞ BİŞEY YAPMIYORSUN HBERİN OLA
Kardeş çok teşekkür ederim duyarlılığına ama liyman la tanışıyoruz bana şaka yapıyor tekrar tekrar teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...