6085 mavi ekran cozumu yok mu arkadaslar yaa.........

• Konuyu başlatan muratdalkıran80
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

muratdalkıran80

Guest
lutfen arkadaslar fılm dene ekran dene demeyın fılm ekran salam bu cıhazların hepsınde aynı sorun cıkıor
hıc basına gelen yok mu yaaa cozum bulan yokmu yapan eden yanı lutfen yardım

M

muratdalkıran80

Guest
baba film sağlam
cihazın içi temiz üst ekran çalışıyor iç ekran mavi
yanı ugrasıl mamıs sıfır bord baba

M

muratdalkıran80

Guest
BABACIM EKRAN KRISTALI NERDE HANGISI BI SEMA VARSA GOSTERIRSEN SEVINIRIM BABUS:
BU TELEFONLARIN HEPSI AYNI ARIZAYI VERIOR BIR BULSAM IS TMM

usta sen eger temin edebilirsen en kısa yoldan ekran bordu degiş.bu şekilde arızaya daha cabuk ugrasırsın .eger ekran borduda saglam çıkarsa flaşı kalıplayacaksın baska yolu yok.
bide ekran degiştin mi onu yazmamışın eger degişmediysen degiş...

USTA DÜZELTİYORUM ARIZANIN NERDEN YAPTIGINI BULDUM FİLM SÖKETİN ÜZERİNDEKİ 2 ADET HİBRİT GÖRECEKSİN ONLARI ISIT OLMAZSA DEGİŞ DÜZELECEKTİR...

arkadaslar burda çözüm bulmak isteyen arkadaslara lütfen yanlış bilgi vermeyin hemen adama flasha girin diyosunuz bu çok yanlış çözümüne yardımcı olmak istiyorsanız uygalanacak işlemeri en basitinden en zoruna kadar sırasıyla yazarsanız ona daha iyi yardımcı olmuş olursunuz.en basitinden 6085 mavi ekranın çözümü olarak önce program at ekran dene sonra flim dene olmadı soketi kontrol et ondan sonra ekran hibritni değiş en son işlemci ve flasha girmeslisin tüm arızalara bu şekilde yaklaşırsak hem o arkadaşı riske atmayız hemde oda çözümü bulmakta işi daha da kolaylaşır.her arızaya işlmeciye gir dersek burası tamir formu olmaktak çıkar.Herkese saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...