6100 Tuş filmi

• Konuyu başlatan furkano
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

furkano

Guest
Selam arkadaşlar istanbul fatih çapa civarında oturuyorum 6100 için tuş filmi arıyorum ama bulamadım bir türlü dün sirkecide birkaç yere gittim kalmadı dediler.. Varmı bu civarlarda bulabileceğim bir yer..

F

furkano

Guest
Hocam ben yanlış yazmadım ama siz okumada sorun yaşıyorsunuz galiba ekran filmi demedim tuş filmi dedim.. Açık konuşayım kendim tel tamircisi değilim sadece tellerle ilgilenmeyi çok seven bi üniversite öğrencisiyim.. Ve şuanda hala bulamadım.. istanbulda olan yada temin edebileceğim bir yer yokmu?

F

furkano

Guest
daha önce titreşim motorunu değiştirdim.. tuş filminide çıkarttım ama yenisini bulamadığım için geri eskisini taktım.. bana yedek parça bulabilceğim adres söylemenizi rica ettim sadece..

arkadaşım ya bi teknik servise götür yada çıkardıgını tak temizlemeye de unutmaaa bence sen derslerine bak aga bırakta biz sevelim telefonla ugraşmayı....

F

furkano

Guest
Fatihte oturuyorum abi.. Evet aksarayda bir yere verdim telefonu yazılım atın ve tuş filmini değiştirsin diye.. adam ne yazılım atmış nede tuş filmini değiştirmiş ve bir hafta beni oyaladı.. aldım teli baktım tuşlar ynı yine dedim abi tuşlar aynı yine adam dediki abisi yan sanayi olduğu için şimdilik böyle basar idare edeceksin diye.. Eve gittim baktım tuş filmini sadece temizlemiş ve yerine gene takmış yazılım atmadığınıda rehberimdeki numaraların bile silinmediğinden anladım.. İşte bu yüzden basit problemleri kendim yapmak istiyorum berfin... Zira piyasada her telefoncu siz değerli abilerim gibi bilgili ve haysiyetli olmuyor.. Böyle edepsizler yüzünden telciye gitmeye soğudum daha öncede geldi başıma.. ve paramı vermedi geri bu adam.. Neyse ilahi adalet var.. Ve işin acı tarafı bu adam Nokia teknik servisi yazmış kapısına..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...