6131 ön ekran sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar 6131 telefonumun ekranı kırıldı film koptu yeni film taktırdım şimdi ön ekrana görüntü gelmiyor daha doğrusu telefon kapağın kapandığını algılamıyor mesela ekran koruyucu devreye girdinde mini ekrana tarih ve saat geliyor ama ters bi şekilde. kapak açıldığında otomatik cevaplayı etkin yaptığım halde kapak açılınca cevaplamıyor. Daha önce böyle bi sorunla karşılasan varmı. Lütfen yardım edin

Cevap: 6131 ön ekran sorunu

onlarda mıknatıs gibi bişey war ya onu unutup takmamıştır yada düşürmüştür veyada film den yapabilir eger ters şekilde geliyorsa film degiştir

cevap için teşekkür ederim. ekrana görüntü geliyor aslında ama işte kapağın kapandığını algılamıyor hep kapa açıkmış gibi algılıyor ve mini ekrana görüntüyü öyle veriyor. dediğin gibi kapağı kapatan o mıknatıslar olabilir. ben onların takılıp takılmadığını görebilirmiyim

zeynep hanım sizde merak çok gibi ama bence size tavsiyem bi ehline verip yaptırmanız yoksa dahada bozarsınız

sonunda öyle yapmak zrounda kalacağım yada kendime yeni bir telefon alacağım ama bu sefer kesinlikle kapaklı olmayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...