6131 ekran sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlşı işler arastırdım ama bu arıza ile ilgili bulamadım ekran karıncalanma oluyor hibrit film ekran kolple ekran bordu falan denedim kamerayı soktum öyle denedim yinede olmadı arka ekranın görüntüsü önde cıkıyor daha sonra arka ekranı kontrol ettim arada kapanıp acılıyor arka ekran göz kırpıyor basına böyle sorun gelen yapan varsa yardım etisin

filmin takıldığı soketin yanında test noktları var onalrı güzel kalemle yada cımbızla temizle tinerle fırçala dene olacaktır

ne gibi bir faydası var diye dusunuyordum yaptım arka ekran kırpması duzeldi ama ön ekran siyah oldu birde ekranı değişeyim dönücem

ön ekran geldi paşam yine eskisi gibi yapıyor kırpıyor
ön ekranda yine karıncalanma karısıklık var arka ekranı önde cıkayor gibi bir sey farklı bir yöntem varmı???

Orjinal Yazarı kripto
ön ekran geldi paşam yine eskisi gibi yapıyor kırpıyor
ön ekranda yine karıncalanma karısıklık var arka ekranı önde cıkayor gibi bir sey farklı bir yöntem varmı???
verdiğim şemayı uygula şarj soketine bak temizle ekran hibritleri deişmediysen deiş

usta benimde başıma geldi aynı olay 3 kere ekran hibritini değiştim öyle düzeldi hemen işlemciye girme derim ben sana en son yapacagın iş olsun o %100 ekran hibritinden yapıyor kolay gelsin sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...