6230i ACILIP KAPANIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar, elimde 6230i var, sim kart icindeyken actiginda telefon acilir acilmaz goruntu yavas yavas kaybolarak yok oluyor ve yerini siyah ekrana birakiyor. Batarya konnetorunden zannedib batarya konnektorunu degisdim daha onden lehimledim olmadi (ne olur ne olmaz deyip baska batarya da denedim tabii). Cihaza tatli bir isi gectim sim takip actigimda telefon bir kod istedi, "restricted..." falan yaziyordu son, 12345 yazdim contact service oldu, flash attim acildi sim kart taktim actim yine kod istedi yine conact service oldu.

Simdi ben niye bunlari yaziyorum? Bu cihazi contact serviceden cikarmak ve kapanma sorunun cozmek icin ))) Yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Cevap: 6230i ACILIP KAPANIYOR

ustam cevap icin tesekkurler. dediklerini yaptik olmadi, cihazda uyduruk bir imei oldugunun farkina vardik, mesala 12345 diye basliyor. contact service sorunu bundan dolayi ola bilir mi? eger bu sebeptense kapanma sorunu nedendir acaba? yani cihaz aciliyordu isitmadan once, isittiktan sonra direkt contact service yazmaya basladi. tabii full flash yaptik kac kere. bir de bu imei sorunun jaf ile halletmek mumkun mu? rpl dediler ondan da yok maalesef..

Cevap: 6230i ACILIP KAPANIYOR

backup alınmışsa yaparsın onu yoksa rpl alman lazım başka yolu yok ha birde uem deişebilirsen olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...