6233 yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

FIRAT23

Guest
arkadaşlar benim tlefonum 6233 kamerası beklemede diyordu bende jaf dan fılaş atım 3 sefer düzelmedi yıne atım kompile giti telefonu acıyorum ekranda NOKLA yazıyor sonra nokla yazısı gıdıyor beyaz ekran oluyor telefon acılmıyor neyaptımsa düzeltemedim siz saygıdeyer arkadaşlardan yardım bekliyorum

F

FIRAT23

Guest
Orjinal Yazarı FIRAT23
arkadaşlar benim tlefonum 6233 kamerası beklemede diyordu bende jaf dan fılaş atım 3 sefer düzelmedi yıne atım kompile giti telefonu acıyorum ekranda NOKLA yazıyor sonra nokla yazısı gıdıyor beyaz ekran oluyor telefon acılmıyor neyaptımsa düzeltemedim siz saygıdeyer arkadaşlardan yardım bekliyorum

arkadaşlar benim tlefonum 6233 kamerası beklemede diyordu bende jaf dan fılaş atım 3 sefer düzelmedi yıne atım kompile giti telefonu acıyorum ekranda NOKLA yazıyor sonra nokla yazısı gıdıyor beyaz ekran oluyor telefon acılmıyor neyaptımsa düzeltemedim siz saygıdeyer arkadaşlardan yardım bekliyorum[/quote][/quote]buyur ustam bunu dene bilgi ver

Cevap: 6233 yardım

ya usta 6233 işik yanıyor ama görüntü yok sadece ses siviç i takmak için actım ama gittinasıl yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...