6260 çıldırtı nokıa yazıp donuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çalışmıyordu darbe sıvı yok aniden durmuş pro çaktım açılıyor nokıa yazısında donup bir süre sonra ekran beyazlaşıp kapanıyor imei sağlam ufs uniden 3.0448 3.0515 3.0536 denedim erase pm herşeyi yaptım olmadı dikatimi çeken ul seting de ful factory defaults ve reboot in normal mode olmuyor teknik müdahale yok arıza programsaldır ama ne ben çözemedim

cihaz ok iş dalgınlığıyla acemileştik yaw mcu 22 ppm c1 olarak şeçmişim :D ondan hata veriyordsu az önce farketim :))

Cevap: 6260 çıldırtı nokıa yazıp donuyor

s.a benim telefonun kızagını açtım ekrn gtti beyaz bi ekran gelio du telefoncuya verdim telefon çalışıo ama ekran yok ayrıca kendi kendine reset atıp duruyo yardım eder misiniz teşekkürler

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör

s.a benim telefonun kızagını açtım ekrn gtti beyaz bi ekran gelio du telefoncuya verdim telefon çalışıo ama ekran yok ayrıca kendi kendine reset atıp duruyo yardım eder misiniz teşekkürler

usta yanlış yere konuyu açıyorsun senin telefonun büyük ihtimale filim gitmiştir yakın bir tamirciye götür yaparlar

yok filmine baktılar film den deyil ekrana baktılar ondan da deyil ayrıca flash ta yemiyo
telefon iyice krize soktu daha şimdi aldım geldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...