6280 fılaş almıyor yardım lütfen

• Konuyu başlatan ak46
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

ak46

Guest
arkadaşlar elimde 6280 var darbe sıvı yok cihaz açılıp kapanıyor jaf 1.98.47 falaş atmak istiyorum Phone Type:
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\lsd_rm-78_v6.43\rm7830006.430.mcusw
PPM Flash file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\lsd_rm-78_v6.43\rm783006.43.ppm_e
CNT Flash file: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\lsd_rm-78_v6.43\rm7830006.43.image_e
APE Variant file: NONE
Backing up CRT data...
Setting FLASH MODE
Error sync the phone...
Failed to backup CRT...
Backing up SIMLOCK data...
Setting local mode...
Failed! Aborting!
Failed to backup LCK...
Manual mode selected, version can't be checked!
Booting phone...
Error sync the phone... en sonunda bu hatayı veriyor aynı şekşlde saglam bi 6280 ve n73 var bunlarada atmak istedigimde aynı hatayı veriyor loal mod adoptörü var cihazlar zaten moda geçiyor fakat okumuyor ufs de okumuyor başka bilgisayarda denendi. jafda crt kutucukları işartlenip ve işaretlenmeyip denendi ama olmadı bi yardım lütfen.degişik kablolarda denendi

A

ak46

Guest
cihaz r nokıa yazısı gelip gidiyor ama saglam cıhazdada denedim ondada aynı hatayı veriyor

A

ak46

Guest
denedim usta olmuyor cihaz grey garantili bulundugumuz şehirde servisi yok kargo ücreti ödemeyelim diye burda halledelim dedik ama olmadı garantiye gönderim en iyisi

A

ak46

Guest
arkadaşlar cihaz geldi servis formunda yapılan işlem olarak cihaz kilitlenmiş yazılım güncellendi diye yazıyor belki lazım olur diye yazmak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...