6300 70 ayar gurubu

• Konuyu başlatan gozleri
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

gozleri

Guest
Telefon mms ve gprs ayarlarını kabul etmiyor 70 ayar gurubuna izin Verilir yanlızca diyor

versiyonu yükselttim 5.5 yaptım NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr programla dil paketi yoktu nemesis le türkçeleştirdim ama yinede düzelmedi ben yazlımdan kaynaklanıyor diye düşünmüştüm ama güncellemede içinde bi kaç mesaj vardı onlarda duruyordu acaba yazımsal hatası büyükmüdür kolay çözümü yokmudur yardım arkadaşlar

Ayrıca yapılandırmadan elle yapılandırmayı seçiyorum hafıza dolu diyor

ama tüm gprs ayarları ve mms ayarlarını sildim hiç birşey olmadıgı halde varmış gibi davranıyor çözüm lütfennnnnn

sen ona jaf yada universalden bi flaş at bak oluyormu omuyormu ama telefoncu değilsin en iyisi sen telefoncuya götür oda bi ekmek yesin değilmi

G

gozleri

Guest
Evet Ama ben Getiren abiye yardımcı olmaya çalıştm onun için bu kadar peşine düştüm gezmediğim yer kalmadı sağolasın Bir forum sitesindede öyle Dedi telefoncunun Eli değmeliymiş :))) cihazla halledilebilecek bir sorunmuş
Cevabın için Tsk ederim Kimsenin ekmeğinde gözümüz yok çok şükür iyi çalışmalar . takipçinizim tşk lr

Orjinal Yazarı gozleri
Evet Ama ben Getiren abiye yardımcı olmaya çalıştm onun için bu kadar peşine düştüm gezmediğim yer kalmadı sağolasın Bir forum sitesindede öyle Dedi telefoncunun Eli değmeliymiş :))) cihazla halledilebilecek bir sorunmuş
Cevabın için Tsk ederim Kimsenin ekmeğinde gözümüz yok çok şükür iyi çalışmalar . takipçinizim tşk lr

takibe devam et sende bu işi yapacak heyecan var yakında bizi de geçersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...