6500 slide acılıp kapanıyor acil yardım :(

• Konuyu başlatan Du_m@N
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Du_m@N

Guest
bugun video cekıyordum birden tel kilitlendi bende kapatmaya calıstım kapanmadı pilini cıkarıp taktım sonra teli actım pin i girdim eller tokalastı ama sonra 2 kez beyaz ekran kararıyor ve tel kendini kapatıyor sürekli boyle...hiç bi şekilde acılmıyor.batarya şarj alıyor sarjda takılı ikende aynı sorunu yapıyor...yardım edecek arkadaslara şimdiden tşkrler....bu yazılım sorunumu yoksa donanım sorunumudur arkadaslar ?

kardeş senin yapacağın bir şey yazılım güncelenmesi gerekir onun sana en yakı teknik servise gitmeni tavsiye ederim sakın kurcalam bozarsın

Orjinal Yazarı ugurgsm
kardeş senin yapacağın bir şey yazılım güncelenmesi gerekir onun sana en yakı teknik servise gitmeni tavsiye ederim sakın kurcalam bozarsın
usta bırak kurcalasın bozsun sonra 10 ytk vereceği yere 50 ytl verir umarım ne demek istediğimi anladın sayın kulanıcı

O

onrtzn

Guest
abi bunu kendimiz halledemezmiyiz yani ayrı bir aletmi lazım bu yazılımı atmak içiN? benimde aynı sorunum var 35 ytl istedi normalmi sence?

Orjinal Yazarı onrtzn
abi bunu kendimiz halledemezmiyiz yani ayrı bir aletmi lazım bu yazılımı atmak içiN? benimde aynı sorunum var 35 ytl istedi normalmi sence?
siz kendiniz halledemezsınız bunu yapabılmenız için box lazım oda sızde yok yani yapamazsınız.fiyatıda fazla degil normal bence....

O

onrtzn

Guest
bide mesela telfonun garantisi var su an 2 yıl daha 1 ay oldu olmadı alalı şimdi bn dışarda yaptırırsam bunu garantiden çıkar mi? iki yere sordum biri çıkar diyo digeri çıkmas diyor sun anda tatildeyim izmire göndermem gerekio kvk ya falan ... garanti den çıkmaz ise yaptırıcam bi bilginiz varmı bu konuda?

telefona aynı versiyonu attırısan bır sey olmaz garantısı devam eder ..ama içini açtırma derim garanti dışı kalabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...