6500s ekran sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle s.a arkadaşlar. konuyu yanlış yere açmışsam ö.dilerim. benim sorunum telefunum ekranı çizgi çizgi oluyor ekran gidip geliyo kararıyo ve 2 3 saniye sonra kendine geliyo bazen açıyorum açılmıyo ekrana görüntü gelmiyor teli gösterdim böyle sorunlar oluyr dediler ekranı değişsek düzelmez dediler napcağımı bilmiyorm arkadaşlar. yardımcı olursanız çok sevinirim.

pascal37

Süper Kullanıcı
Cevap: 6500s ekran sorunu

merhaba kardeşm
öncelikle mekanik flex ve ekran denemeli bu telefona. olmadı elektronik parcaları var ekran filtresi dediğimiz bunları değiştirmek gerekiyor. cihazında daha ileriye dönük bir arıza yok yüzde yüz. boşunada parcalatma telefonunu ;)

Saygılarımla

öncelikle s.a arkadaşlar. konuyu yanlış yere açmışsam ö.dilerim. benim sorunum telefunum ekranı çizgi çizgi oluyor ekran gidip geliyo kararıyo ve 2 3 saniye sonra kendine geliyo bazen açıyorum açılmıyo ekrana görüntü gelmiyor teli gösterdim böyle sorunlar oluyr dediler ekranı değişsek düzelmez dediler napcağımı bilmiyorm arkadaşlar. yardımcı olursanız çok sevinirim.
senin cihazın sorunu ne ekran ne film nede ekran hibriti.
ona yapılacak tek işlem kulaklık soketinin altindaki enteğreyi değişmek başka türlü düzelmez.

ilgilendiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim.kaça mal olur bna tam olarak arkadaşlar telefoncuya hangi parçayı değiştirtcem tam olarak

kardeş şahsen ben 20 tl ye yaparım ama senin götürecen usta kaça yapar bilemem.
hangi parça değişecek kunusuna gelince onu götürdüğün usta gerçekten usta ise onu bilir değilse zaten ben hangi parça olduğunu sölesemde yapamaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...