6500s kapanıyor yardım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihazın içini açıp baktınız mı sıvı yada darbe var mı???
eger varsa sıvı güzelce tinerle yıkayın derim bide swiçin oldugu kısma bakın swiçhi kontrol edın.yan tuşların basılı kaldıgı zamanda acılıp kapanma yapar...

cihaz yurt dışı ama kayıtlı bi sorun yok sıvı yok darbe yok fil kopuktu değiştim ekrana nokia yazı gelio kapanıyo 5.kez yazılım attım farklı versiyonlar yemedi

Cevap: 6500s kapanıyor yardım ...

Arkadaşlar ben de iki gündür aynı sorundan, yani açılıp kapanma sorunundan (reset) müzdariptim. No tuşu takılmış tırnağımla hafif yukarı çekince düzeldi, çok hassas, sert çekilirse tuş takımı hasar görebilir. Az kalsın bu kadar basit bir sorundan ötürü format atıp, sistem yapılandırması yapacaktım cihaza. Bazen basit takılmalar neden olabiliyor, tamirata girişmeden önce basit yöntemleri deneyin lütfen... İyi yardımlaşmalar...

usta açılıp kapanması açma sviç dene güzelceme tinerle temizle kurut dene yazılım at sonuç yaz özelikle soketlere ve yan tuşlara bak

selam abiler ben urfadan ali abicim benimde benzer bir problemim var benim de6500 s var fakat benmiki tel düzgün calışıor 10 15 dk içinde kendilignden kapanıyor ne yapmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...