6600 beyaz ekran sorunu yardım edermısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merhaba ustalar elımde 6600 telefon var uc tane ekra ve program denedım ama ekran gelmedı telefon calısıyor fakat ekran bembeyaz ısık yanıyor sıtede arastırdım ve bu resımde gosterdıgı parcayı deneyacektım ama ondan bulamadım sızce ne yapmam lazım ılla bu parcadan bulup takmam mı gerekıyor yoksa baska sekılde de bu sorunu halledebılırmıyım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

saygılarr...

arkadasım sonuca varmak ıstıyorsan gereklı olan parcaları temın etmelısın.
bu tamır asamaları sırasıyla gıdılır tersten baslarsan telefon elınde kalır.
ekran denedıysen ve ekran soketını degiştiysen olmadıysa o parcayı bul ve degiş olacaktır.

ustam saol ama bu parcayı bulamadım hıc bı yerde bunun baska bır cozumu yokmu baska numaralı parcalardan denedım ama olmadı onu sokup yollarını kısa devre ederk felan olmazmı

saygılarr....

ustam ılgılendıgınız ıcın tesekkur edıyorum ama yıne olmadı ekran sogetının altındakı ıkı hıbrıtı resımde gosterdıgım hıbrıtı program ve ekranı denedım sorun yıne devam edıyor normal calısıyor ama ekran beyaz baska neden yapabılır nelerı degıstırmem yada bakmam gerekır acaba

saygılarr...

yardım edecek kımse yokmu bu sorunu nasıl duzelte bılırım ekran saglam program attım batarya gırısının arkasındakı ve ekran sogetının onundekı ıkı hıbrıtı degıstım hala beyaz ekran nasıl duzeltebılırım

saygılarr...

ustam o hıbrıtlerıde degıstırdım hem bataryanın arkasındakı ıkı hıbrıtı hemde ekran sogetının altındakı ıkı hıbrıtı degıstım ekranda saglam baska tel de calısıyo attıgım programı baska tel e attım programdada sorumyak ama ekran bı turlu gelmıyo bem beyaz baska neden olur acaba

saygılarr...

Cevap: 6600 beyaz ekran sorunu yardım edermısınız

arkadaşım o gösterilen yaeri iyice ısı
o olmazsa format at
veye yazılımını yüklet
bunları yapaarasan kesin olur
%100

Cevap: 6600 beyaz ekran sorunu yardım edermısınız

o gösterilen yeri iyice ısıt.veya o parçayı tamir et.nasıl dersen lehim ile çıkart ve o parçanın ayağını düzelt.
ısıt derken lehim ile ısıt.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...