6600 yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar 6600 beyaz ekran görüntü yok cihaz normal çalışıyor. hirbit değiştim soket değiştim sonuç aynı beyaz ekran ???????

Orjinal Yazarı muratgsm
arkadaşlar 6600 beyaz ekran görüntü yok cihaz normal çalışıyor. hirbit değiştim soket değiştim sonuç aynı beyaz ekran ???????
usta ekran degiştir bide ekrandan yapabılır
ekran degiştirdikten sonra yıne aynı yaparsa pil kornektörün arkasında ufak olan hipriti degiştir ondan yapma ihtimali yüksek
sonucu bıldır

Orjinal Yazarı utguş
Orjinal Yazarı muratgsm
usta ekran degiştir bide ekrandan yapabılır
ekran degiştirdikten sonra yıne aynı yaparsa pil kornektörün arkasında ufak olan hipriti degiştir ondan yapma ihtimali yüksek
sonucu bıldır
sema ekleyim daha kolay olur

cihazı elime sağlık uçurdum :D soketten değil swiçten değil ekrandan değil hirbitten değil yollar sağlam de hadi kafayı duvara vurma.. bordu duvara vurdum :DD

Orjinal Yazarı muratgsm
cihazı elime sağlık uçurdum :D soketten değil swiçten değil ekrandan değil hirbitten değil yollar sağlam de hadi kafayı duvara vurma.. bordu duvara vurdum :DD
okadar uğraştın flaşlarda bakaydın öle duvar vursaydın ayıp bak şimdi flaşların gözü kalacak :D:D:D

Orjinal Yazarı ustaismet
hemşehrim vala telefon vardır akşama kadar uğraşırsın gene duvara vurulmaz sabir sabrın sonu selamettir
ne akşamı ustam günlerce haftasını bulan var parça bulunmaz haftaları bulan cihazlar olur uğraştıran var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...