6630 sebeke acilllll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bawer

Süper Kullanıcı
slm arkadaslar elimde bir tane 6630 var sebeke sorunu ful geliyor gidiyor arama yapmıyor pfo kırıstal hagar fdk bunların hespi değişti suan tel baya bir accık kaldıktan sonra cekiyor oda yalancı sebeke pfo kac tane denedim gene aynı ne yapayım baska sizce

slm usta,telefonun ilk önce bir pm308 yedeğini al (fffffffffffffffff olma ihtimali var çünkü)sonra bir full pm yükle ve setting yap düzelmezse şayet,yazdıklarına dayanarak tahmin ediyorum %90 pfo veya pfo'nun olduğu kafesteki yardımcı elemanlarla ilgilidir,defalarca değiştim demişsin ama bu cihazlarda pfo'yu alttan ısıtarak söküp takman ve bordu şişirmeden iyice oturduğuna emin olman lazım,üstten ısıtarak taktıysan o pfo'ların hepsi bozulmuştur,kafesin içinde pfo'dan sonra dikkat edeceğin en önemli yardımcı eleman pfo'ya 3.6 volt'u taşıyan sigortaya ''+'' ucun gelip gelmediği ve sigortanın voltajı geçirip geçirmediğidir. kolay gelsin.

bawer

Süper Kullanıcı
slm

evet usta telefon local moda geciyor tel normal zaten calısıyor sebeke vermiyor pm almıyor erase yaptım ful flas ve format attım gene aynı pm almıyor

RE: slm

usta hangi box ile yapıyorsun ufs hwk önerecem(orjinal) local moda geçiyorsa pm alması lazım yüklemeye çalıştığın pm denenmiş bir pm mi birde arada local mod adaptör kullanıyormusun varsa aradan çıkarıp dene birde.

bawer

Süper Kullanıcı
slm

usta verdiğin pm yi yükledim aldı ama sebeke vermedi sebeke aynı tel tes mod localmod hepsi normal ama sebeke vermedi bide ben sıfır bir pfo alıp uste ısı vurmadan takıyım bi belki o sekil düzelirbilgi veririm tşk

RE: slm

pm'i yükledikten sonra programsal eksiği kalmadı artık cihazın pfo'yu alttan ısıtarak takarsan eminim düzelecektir,kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...