7610 kulaklık ısareti

• Konuyu başlatan muratdalkıran80
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

muratdalkıran80

Guest
cıhaz ın ıcı tozdan gorunmuyordu ıyıce yıkadım temızledım tusları basmıyordu basıor suan ama kulaklık işareti cıkıor yıkadım ısıttım soketı ıyıce temızledım ama yıne aynı yardım edın ustatlar fıkrı olan basına gelen var mı

S

sanersolak

Guest
7610 kulaklık işareti

arkadaşlar bu sorun ne programdan nede soketten diye düşünüyorum. Arkadaşım sen elinde hurda bir 7610 varsa onun soket tarafında alt taraftak dirençleri kontrol et mutlaka onlardan birisi kopmuş yada kısa devre olmuştur. bu donanımsal bir arızadır format attıktan sonra aynısını yapıyorsa. dediğm gibi soket devresini kontrol et dirençleri özellikle. kolay gelsin.

ustalar size bi tavsiye bakın arkadaş diyorki geldiğinde toz ve pislik içindeydi onu yıkmadan önce kuru fırça ile düzgün bi şekilde özenerek temizlemek lazım yoksa cihazın parçalarının altına olduğu gibi giriyor ve tek tek söküp temizledikten sonra kalıplamak gerekiyor ve buda çokkkk iş uzun iş demek bilginize

M

muratdalkıran80

Guest
kardeslerım
cıhazın soketını deıstım olmadı
sımkart yuvasının alt tarıfında ıkı tane krıstalk var saglı sollu ıkısınıde recıne surup salladım mal canavar oldu bılgınıze
tsk ederım yorumlar ıcınnn
defalarca yıkadım ısıttım olmamıstı ama yaptık sonunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...