7610 versiyon atıcam

• Konuyu başlatan tolgaizmir
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

tolgaizmir

Guest
merhabalar ben forumu yeni keşfettim çok faydalı bir yer benim sorunum şu
V 4.0437.4 15-09-04 RH-51 versiyon yüklü telde bir websitesinde arka akapak içinde 7610 a ait pinoutları gördüm ancak en yeni 7610 flash versiyonunu nerdn bulucam vede bunun kablosu yapılabilirse şeması nerden bulunur.(Flash atan kablo)
Allah rızası için bir yardım eden çıksın ve ayrıcada duymuşsunuzdur bu mobiola webcam diye bir yazılım var symbianı webcam olarak kamerasından faydalandırıyor bunun en son versiyonun yükledim connect diyince tel kapanıp açılıyopr bu konudn anlayan lütfen yardımcı olsun .

Hepinize hayırlı günler dilerim.

Orjinal Yazarı tolgaizmir
merhabalar ben forumu yeni keşfettim çok faydalı bir yer benim sorunum şu
V 4.0437.4 15-09-04 RH-51 versiyon yüklü telde bir websitesinde arka akapak içinde 7610 a ait pinoutları gördüm ancak en yeni 7610 flash versiyonunu nerdn bulucam vede bunun kablosu yapılabilirse şeması nerden bulunur.(Flash atan kablo)
Allah rızası için bir yardım eden çıksın ve ayrıcada duymuşsunuzdur bu mobiola webcam diye bir yazılım var symbianı webcam olarak kamerasından faydalandırıyor bunun en son versiyonun yükledim connect diyince tel kapanıp açılıyopr bu konudn anlayan lütfen yardımcı olsun .

Hepinize hayırlı günler dilerim.
kardeş öncelikle anladığım kadarıyla siz bir kulanıcısınız size verilecek en iyi tavsiyem bir tamircinin yanına gidiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...