Acer Aspire One AOD255 Netbook’u Tanıtı (Özelikleri, Resimleri, Fiyatı)

Pratik

İmparator
Dünyanın en büyük Taywan'lı bilgisayar üreticisi Acer Aspire One serisine bir yeni üye daha getiriyor. Acer Aspire One AOD255 adlı yeni modelinin en büyük özeliklerinden biride işletim sistemi olarak Windows XP ve Google Android işletim sitemlerini bir arada çalıştırmasıdır. Acer Configuration Manager ile açılşata işletim sistemi seçeneklerinden hangi işletim sistemini kulanmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Acer Aspire One AOD255 netbook özelikleri ise 10.1-inç ekran, Intel Atom D450 işlemci, 1 GB RAM, 160 GB sabit disk, Intel GMA 3150 tümleşik grafik kartı ve 3 hücreli lityum-iyon pil veya 6 hücreli pil seçeneği de bulunuyor. Acer Aspire One AOD255 önümüzdeki günlerde 375 $ fiyat'ı ile satışa sunulacak.

Dünya pazarında Dizüstü bilgisayar üretici devlerinden Acer, çift işletim sistemiyle çalışan notebook dizüstü bilgisayarını tanıttı, gerek Windows XP ve Google Android üzerinde çalışan Acer Aspire One AOD255 yeni serisini tanıttı. Acer Aspire One AOD255 yeni Netbook'ın temel özellikleri ise, Intel Atom N450 işlemci, 10.1-inç geniş ekran, 1GB RAM, 160GB sabit disk, WiFi ve 3-hücreli pil bulunuyor. Yaklaşık 375 $ fiyat Acer Aspire One AOD255 dizüstü bilgisayarını satın alabilirsiniz.

Ekli dosyalar