Arkdaşlar Bu Eklediginiz Flashları Google Reklamları Kapatıyor İndirilmiyor

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Cevap: Arkdaşlar Bu Eklediginiz Flashları Google Reklamları Kapatıyor İndirilmiyor

düğmesine tıkladığın zaman 10 saniye sonra link açılıyor, sayfayı yenileyip deneyebilirisin.

Cevap: Arkdaşlar Bu Eklediginiz Flashları Google Reklamları Kapatıyor İndirilmiyor

malesef bazıları açılıyor telefoncuyum ve günde 8-10 telefon flashı indirmem gerekiyor navifirim kapalı ordanda indiremiyorum keşke açsanız gerçekten cok isime yarıycak

yeni bi kullanıcı açtım ama hagla aynı yandex google chorme ve safariyle deniyorum sonuc aynı google reklamları.

dostum senden kaynaklı bir sorun olabilir , bende açıyor flash player eklentisini falan güncelle.

Dostum yazının altında teşekkür düğmesine tıkladım, içerik 5 saniye sonra açıldı. Sen reklamın üstündeki teşekkür düğmesine tıklıyorsun sanırım.

herhangi bir sıkıntı yok arkadaşlar flaşı hwk dan indirebilirsin