BlackBerry Bold 9780: OS 6 ile geliyor. Özellikleri, Resimleri, Fiyatı, Fotoğrafları

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Akıllı Cep Telefonu üreticilerinden BlackBerry, kullanıcılar tarafından beğenilen modelinden olan Bold 9700 üzerinde geliştirmeler yapılarak ortaya geliştirilmiş BlackBerry Bold 9780 çıktı. İnternete sızdırılan resime bakılacak olursa BlackBerry Bold 9780 cep telefonunun OS 6 işletim sistemini ile çalıştığını söyleyebiliriz. Dokunmatik ekransız BlackBerry telefonların OS 6 işletim sistemiyle gelmeyeceği üzerine söylentiler çıkmıştı. Fotoğraf ise aksini kesinlikle kanıtlıyor. BlackBerry 9780 oldukça hızlı kullanıcı arayüzü profilini XML bulunan fotoğraf modüllerini hızlandırmış. Kullanıcı arayüzü XML profil söylenti telefonlar için bilgi bir çok ortak kaynağıdır. BlackBerry 9780 bu durumunda, BlackBerry OS 6 ile çalışır, GSM 2G ve 3G yanı sıra Wi-Fi b / g kablosuz bağlantısı ve bir HVGA ekran (480x320) ortaya çıkarır. Bu kesinlikle değişecek olsa bir yana yeni OS gelen BlackBerry 9780 (şimdilik) hemen hemen aynı BlackBerry 9700 Bold tasarlandığını görüyoruz. Canlı fotoğraf ikisi arasında bir benzerlik olduğu - telefonlarına hemen hemen aynı olduğunu kanıtlıyor. BlackBerry 9780 512MB RAM (selefinden daha double) ve paketleri muhtemelen bir 5MP kamera olacağı edilen bilgiler arasında.

Edinen Bilgiler ışığında BlackBerry Bold 9780 Özellikleri:

Fiyatı: Henüz bilgi verilmedi.
Kamera: 5MP
İşletim Sistemi: OS 6
3G Bant: HSDPA 850 / 1900 / 2100
2G Bant:GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Ekran Ölçüleri: 480 x 320 piksel, 2,44 inç
Tam QWERTY klavye
Dokunmaya duyarlı optik iztopu
Titreşim:Var
Melodi Tipi: Yüklenebilir Polifonik, MP3
3.5 mm audio jack
GPRS: Var
HSCSD: Yok
EDGE: Var
3G: Var
WLAN: Var
USB: Var
Kızılötesi: Yok
Bluetooth: Var
Pop: Yok
MP3 Çalar: Var
FM Radyo: Var
BlackBerry Haritaları
Döküman Editor (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
Video player DivX/WMV/XviD/3gp
GPS: Var
Ses Kaydı: Var
Adres Defteri: Var
Alarm: Var
Ajanda: Var
Sesli Arama: Var
Eller Serbest: Var
Saat: Var
T9: Var

Ekli dosyalar