Box lar Hakkında Öneri-Yardım..!

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Cevap: Box lar Hakkında Öneri-Yardım..!

IMEI Kopyalama ceza kanunlarında 5 yıl olarak geçer. Bu konuda lütfen konu açmayınız.

Sadece telefonlara yazılım atabilmeniz için yardımcı oalbiliriz.

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini

Nokia için, Advance Box, JAF, UFS veya UB gibi birini veya daha fazlasını seçebilirsini.

Samsung için SPT, NS, UST pRO 2 boxlarından birini seçebilirsiinz.

Sony Ericsson için Setool 3 seçebilirsiniz.

peki maliyetleri ne kadarı bulur?
ayrıca boxlar olmadan pc den yapabileceğim işlemler akkında bilgi verirseniz sevinirim

sayın hocam Apple HTC marka telefon için yazılım atma ve diğerleri için hangi box kullanabilirim? (Android ve windows işletim sistemi için). teşekkürler.:rolleyes:

sayın Apple hocam, HTC marka telefon için yazılım atma ve diğerleri için (i**i) hangi box kullanabilirim? (Android ve windows işletim sistemi için). teşekkürler.:rolleyes:
SaraSoft ürünleri

Sarafost, Ürünleriyle GSM sektöründe uzun yıllardan beri hizmet veriyor. HWK, Nokia, LG, Sony Ericcson ve diğer bir çok model için Teknik servis aracıdır. Yazılım ve Arıza tesbitlerinde kullanılır.

Sayın APPLE hocam veya konuyu okuyup cevap yazmaya müsait olan herkese sormak istiyorum.Forumda cevabıda belki vardır ama hiç dikkatimi çekmedi.Arızalı gelen bir cihazı diyelimki hiç bir müdahalede bulunmadan direk program yüklemeye kalksak cihaza daha fazla zarar verme olasılığı varmıdır veya program almasada bize geldiği konumda kalırmı.bilgi verebilecek olan herkese çok teşekkür ederim.kolay gelsin.

Program atmaya calsimadan önce cok önemli olan pm, rpl vs..ne yapabiliyorsan hepsini... backup yapmaya calismalisin.
mesela bir tane Nokia 6300 geldi
Sivi temas yok
Darbe Yok.
Yanlizca yan isiklari yaniyor ve hemen sönüyor.
Ceyrana bagladiginda batarya doldurmuyor sadece yan isiklar yanip sönüyor.
ilk isin mesela ufshwk ile cihazi baglayip Check tikla eger cihaz booten yapiyorsa
simdi cihaza var olan en yüksek versiyonu yüklemek olsun tabiki Info olmazssa o zaman manuel Flash yapacagindan flash files sen seciceksin .
cihaz kesin acilacaktir.
tabiki bazen ufshwk cok basarili oluyor bazen jaf bazende cyclone box..
denemek lazim...baska türlü direk cevap bulmak zor.
..olmadi telefon acilip cihazda hata kontrolü aramasi yapilmaya baslanabilir.