Bymerkezgsm47(fİkrİ)ustaya Sonsuz TŞkler

arkadaşlar bu hafta sonu fikri ustanın daveti üzerine ben hayaldunya muhamet misafiri olduk samimi cana yakın bir insan olarak kendisine ve bizimle tanıştırdığı ali usta beşir kardeşe minetarız allah sizden razı olsun hakınızı helal edin

Orjinal Yazarı ugurgsm
arkadaşlar bu hafta sonu fikri ustanın daveti üzerine ben hayaldunya muhamet misafiri olduk samimi cana yakın bir insan olarak kendisine ve bizimle tanıştırdığı ali usta beşir kardeşe minetarız allah sizden razı olsun hakınızı helal edin

herzaman beklerim ev sizin eviniz hak ne demek

Orjinal Yazarı ugurgsm

Orjinal Yazarı ugurgsm
herşey tamada bilgisayarımı niye göçertiniz yaw masrfını alırım

Orjinal Yazarı ByMerkezGsm47
Orjinal Yazarı ugurgsm
herşey tamada bilgisayarımı niye göçertiniz yaw masrfını alırım
ustam allahtan kork biz bilgisayarının yüzünü görmek ama yinede seni urfaya götürüp geziririz ödeşiriz:D

V

vejdin47

Guest
selamün aleyküm maşaallah muhabbetiniz e diyecek yok ama bazı dostlarınızı unutuyorsunuz insan biraz duyarlı olur yav ne biçim usta bunlar hep kendilerini düşünüyorlar vesselam kimse alınmasın ha :?

Orjinal Yazarı vejdin47
selamün aleyküm maşaallah muhabbetiniz e diyecek yok ama bazı dostlarınızı unutuyorsunuz insan biraz duyarlı olur yav ne biçim usta bunlar hep kendilerini düşünüyorlar vesselam kimse alınmasın ha :?

yok canım ayıb ediyon imkanlar dahilinde kusura bakmayın

D

data_ali

Guest
hey hey

SELAM ALEYKUM USTALAR SAOLUN ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN İNŞ. BİZDE GELİRİZ AMA EKONOMİNİZ BANA YETECEKMİ BİLMİYORUM BOYNUM HALA AĞRIYOR ADAM PC SİNİ DÜŞÜNÜYOR

RE: hey hey

Orjinal Yazarı data_ali
SELAM ALEYKUM USTALAR SAOLUN ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN İNŞ. BİZDE GELİRİZ AMA EKONOMİNİZ BANA YETECEKMİ BİLMİYORUM BOYNUM HALA AĞRIYOR ADAM PC SİNİ DÜŞÜNÜYOR

git lo sen kafa duvarlara vurmasaydın sevgilim öldü diye bana ne

artı şu mesaj sayını yükselt gerçekten çok az şöyle kimsede olmayan pc program adresleri ve kendilerini upload et bi yardımcı ol kardaşım değilmi

Orjinal Yazarı Hayaldunya
a.s vecdin usta

fakat suç sende tabiki hiç gelip sitede bir tanıttınmı kendini:D

Hoşgeldin abi
muhamet ustanın flaşdiskiinde virüs vardı :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

tüm zararını ondan al :D :D :D :D :D

data ali sen hele gel lo ekonomi nedir muhamet usta sağolsun ımf gibi adam korkmuyoruz :p :p :p