cevap verdigim konu kim tarafindan silinmistir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam arkadaslar nasil bir anlayıs icerisindeyiz benim destek verdigim veya cevap verdigim konu neden silinmistir bir aciklama yapilirsa sevinirim haa istemiyoruz diyorsaniz benim kayidimi sile bilirsiniz kardesim ok bu konuyuda cevap verilmeden sileceginizi biliyorum onun icin birdaha yazarim cevap BEKLİYORUMMMM

Orjinal Yazarı victor
selam arkadaslar nasil bir anlayıs icerisindeyiz benim destek verdigim veya cevap verdigim konu neden silinmistir bir aciklama yapilirsa sevinirim haa istemiyoruz diyorsaniz benim kayidimi sile bilirsiniz kardesim ok bu konuyuda cevap verilmeden sileceginizi biliyorum onun icin birdaha yazarim cevap BEKLİYORUMMMM
hangi konu mesele nedir usta

n yazmiştin

verdigim cevaplar gitmis ve suan konuda yok kardesim ben konusunda degilim olur ama once soylenir bu konu sakincali silinecektir diye haber verilir 2 saat sonrada silinir biz boyle gorduk

telaş yok ben burdayım çok eski bir konu olduğu için ve konuda benim konum oluduğu için ve ayrıca site kalabalık olmaması için ben sildim arkadaşalar zaten ssürekli böle lzümsüz yada linki uçmuş konuları hepsiliyorum silmeyede devam edecem sitenin selamati poratlı işgal etmesi ve hızı açısından böle gerekli umarım anlatabilmişimdir ayrıca sadece verdiğin cvb deil konu tümüyle tarafımca silinmiştir

kimsenin sana yada msj na kzıdığı için yada seni burda görmek istemediği içn deil kimseninde sana kaasti de yok sen yine burdasın istediğin konuya cvb verebilrsin çalışmalarında başarılar ustam

kardesim onemli olan konu degil yanlis anlasilmasin konu bugun acilmis ve portalda idi ve adamla arizayi bulmaya calisiyorduk eyerki silmisse okumussan gormen lazimdi arka arkaya yaziliyordu neyse kardesim onemli olan konu degil destektir neyse basarilar sizee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...