e65 kayıt sorunu

• Konuyu başlatan mustafabilgic
  • Başlangıç tarihi
M

mustafabilgic

Guest
SELAM ARKADAŞLAR.

FATURALI BİR E65 TELEFONUM VAR FAKAT TELEFONU ALDIĞIM FİRMANIN TT YE VERDİĞİ EVRAKLARDA SORUN OLDUĞU İÇİN TELEFONUM KAYIT DIŞI DİYE KAPATILDI. BB5 GÜVENLİK TEN DOLAYI IMEI NOSUNU DA DEĞİŞTİREMİYORUM. YARDIM LÜTFEN :)

ilk önce başlığı ben düzelttim ikincisi cihazı kimde almışsan anaca odüzeltebilir imei değişimi veya yasal olmayan yollardan kayıt yapmak kesinlikle yasaktır

M

mustafabilgic

Guest
benim telefonu aldığım yer ankara da mobilium diye bir firma ve firmanın sattığı telefonların evraklarında düzensizlik olduğu için oradan alınmış telefonların ithal olanları hep kapatıldı. firmada bundan kısa bir süre önce kapandığı için telefonun sorununu çözemiyorum...
bu arada verdiğiniz çözüm yardımları için teşekkür ederim. hiç aklıma gelmemişti aldığım yere götürüp değiştirmek....:)

T

tangothettt

Guest
Benim de aynı sorunum var. yasal olmayan yoldan telefonu almadığım gibi yasal yollarla ımei kayıt sorununu çözemiyorum. Çünkü aldığım yer kapandı ve kime gideceğimi bilmiyorum. IMEI numarasını değiştirmek yerine görünmez IMEI yapılıyormuş diye duydum ama onu da yaptıramadım. verdiğim paralar boşa gitti. Telefonumu kullanamıorum ve ne yapacağımı da bilmiyorum.

Lütfen yardımcı olun...

Orjinal Yazarı tangothettt
Benim de aynı sorunum var. yasal olmayan yoldan telefonu almadığım gibi yasal yollarla ımei kayıt sorununu çözemiyorum. Çünkü aldığım yer kapandı ve kime gideceğimi bilmiyorum. IMEI numarasını değiştirmek yerine görünmez IMEI yapılıyormuş diye duydum ama onu da yaptıramadım. verdiğim paralar boşa gitti. Telefonumu kullanamıorum ve ne yapacağımı da bilmiyorum.

Lütfen yardımcı olun...
hocam sen oyle ımei degiştirme işine girme olmaz hem yasal degil.senin yapacagın tek bir yol var bir tane pasaport bulup ona kayıt ettirmen baska yol yok.