Eski Vesiyona Dönmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mrb arkadaşlar 6300 kullanıyorum. Telefonumun Product kodu 0537620ydi bunun kodunu 0537625 YAPIP v7.30 yükledim benim sorum şu eski versiyona dönme gibi bi şansımız var mı. Birde bu sorunlarım var Mesaj gönderirken şebeke gitme sorunu konuşma esnasında birden şebekenin gitmesi mesaj giderken beyaz ekran sorunu bu sorunları yaşıyorum yardımlarınızı bekliyorum. Kolay gelsin

Cevap: Eski Vesiyona Dönmek

evet yükleyebilirsin
son versiyonu nasıl yüklediysen eski versıyonu indirip aynı şekılde kurarsın

1:arkadaşım yeni bahsettiğin sorunlar yeni versiyon yükledikten sonramı oldu...
2:eski versiyona dönersin ama bunu box la yapabilirsin(yüklemek istediğin proğ. yüklerken downgrade ikonunu işaretlersen cihazda versiyon düşürebilirsin.
ayrıca sorularına anında cevap alamayabilirsin biraz sabırlı olursan elbet biri yazar merak etme....

2:eski versiyona dönersin ama bunu box la yapabilirsin(yüklemek istediğin proğ. yüklerken downgrade ikonunu işaretlersen cihazda versiyon düşürebilirsin.
ayrıca sorularına anında cevap alamayabilirsin biraz sabırlı olursan elbet biri yazar merak etme....

usta adam kulanıcı bi tel için box alacak hali yok herhalde telefonu bi telefoncuya götür orda sana eski sürümü yüklerler kendin yapmaya çalışma cihaza hasar verirsin

cevabı bi telefoncuya götür anladın usta herkese iş gösterirsen erbabı olmayan sadece bozar
ustam önerilerini eleştirmek yerine saygı duyarım benimde anlatmaya çalıştığım mesele bu ben ona işlein basit olmadığını ifade etmeye çalıştım.
bazıları bende yapabilirim edasında ben sorunun cavabını yazarak görevimi yapim gerisi ona kalmış ;)

cevabınız için teşekkür ederim. Büyük ihtimal yazılım yükledikden sonra bu sorunları ortaya çıktı. Bende tam hatırlıyamıyorum =)
Phoneix ile eski versiyona dönmek mümkün değil diyorsunuz yani...

cevabınız için teşekkür ederim. Büyük ihtimal yazılım yükledikden sonra bu sorunları ortaya çıktı. Bende tam hatırlıyamıyorum =)
Phoneix ile eski versiyona dönmek mümkün değil diyorsunuz yani...
kardeş neden şansını zorluyorsun eğer macera arıyorsan gerk yok ben sana sonucunu söleyim cihazı susturursun.
en iyisi götür bi servise paşa paşa halletsinler;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...