Fenerbahçe Gold Serisi USM1

• Konuyu başlatan lastresort78
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

lastresort78

Guest
arkadaşlar herkese selam sizlere bir sorum olacak Fenerbahçe Gold Serisi USM1 100.Yıl Cep Telefonu hangi marka ve model Sony Ericsson'daki rehberimi buna kopyalamak istiyorum ama beceremedim herhangibir programı yok bilgisayarala nasıl senkronize edeceğim bununla ilgili bir program bilen varsa lütfen yardım ettsin.

Orjinal Yazarı lastresort78
arkadaşlar herkese selam sizlere bir sorum olacak Fenerbahçe Gold Serisi USM1 100.Yıl Cep Telefonu hangi marka ve model Sony Ericsson'daki rehberimi buna kopyalamak istiyorum ama beceremedim herhangibir programı yok bilgisayarala nasıl senkronize edeceğim bununla ilgili bir program bilen varsa lütfen yardım ettsin.
ustam telefonun beşiktaşlı olsaydı yardım ederdim fener bahçe o9lduğu için etik değil kusura bakma :D

Orjinal Yazarı ustaismet
Orjinal Yazarı lastresort78
ustam telefonun beşiktaşlı olsaydı yardım ederdim fener bahçe o9lduğu için etik değil kusura bakma :D
sen bu arkadaşa yardım et bende beşiktaşlı olacam ama ruhum her zaman fenerli tabi beşiktaşlıysan beşiktaş telefonundan nalarsın diyecem zaten beşiktaş telefonu yokki :D :D :D :D :D :p :p :p

L

lastresort78

Guest
arkadaşlar gerçekten yardımcı olabilecek olan var mı? :D Telefon benim değil bir abimizin ona artistlik yaptım hallederim dedim ama beceremedim itibar meselesi oldu en azından onun rehberine kopyalacağım bir yazılım var mı eski rehberi aldım fenerbahçe telefonuna kopyalayamıyorum lütfen yardım edin :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...