Gsm tamır ısıne gırcem

Merhaba arkadaslar ben telefon tamir isine gircem flash atmak parca degistirmek unlock yapmak bana gerekli telefon kaplolarini nereden bulabilirim yardimci olurmusunuz birde telefonun nerde sorunu oldugunu anlatan site varmi 2 3 sefer kendi telefonumun ekranini degistirmistim sonra meslegim olmadigi ve elektronige ilgim oldugu icin para biriktirdim ve bu isi kurmaya calisiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim.

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör
Cevap: Gsm tamır ısıne gırcem

usta bir ekran değişmekle tamirci olamasın tanıdık arkadaşın varsa birazz yanında sıtaş al yoksa yürütemesin ona göre işin altından çıkamasın

valla kardeşim ben ekranda degişemiyordum şimdi entekreye kadar indim benim dükkanımı açtıgımda bu işi yapanlar dalga geçiyolardı büyük telefoncular sen ne anlarsın diyolardı şimdi ise ortaklıga varana kadar hepsi çevremde dolanıyor allahıma şükürler olsun ben kendimi egitiyorum siteninde sayesinde aşmadıgım şu an bir sorunum yok binlerce şükürler olsun sen sadece kendine güven kendinden emin ol bu sana yeter ama korkma bozulur diye .=))))) zaten sana bozuk geliyor

finger_eleven

Süper Kullanıcı

mesajlarından anladığım kadarıyla ufak tefek arızalarla ilgilisin.Öncelikle tamir edeceğin telefonlara ait sökme takma videolarını veya pdf dosyalarını temin edebilirsin.Nokia için genellikle pdf dosyası bulman daha kolay.service manuel veya manual diye google da aratmakla işe başlayabilirsin.karşına 4 seviye service manuel dosyaları çıkacaktır.bunlardan 1. ve 2. seviye (level 1&2) olanlar sökme takma hakkında,3.ve 4. seviye olanları daha teknik ve bi okadar karmaşık oluyor.Elektronik bilgin varsa tabiki zor gelmeyecektir.Kazım ustanın dediği gibi zamanla herşey oturacaktır.İnternetten aradığın her türlü tamir için şemayı temin edebilirsin.bulamadığın ve takıldığın konular için biz burdayız.bir konu açman yeterli.

kayil123

Süper Kullanıcı

RX SAW. ANTEN ANAHTAR MODÜLÜ. RX BALUN. PA. TX SAW. RFIC. VCTXO. VCO. VCO BALUN bunların anlamı lasım sımdden saoln