gsm tamiri

• Konuyu başlatan nuran_01
  • Başlangıç tarihi
N

nuran_01

Guest
arkadaşlar merhaba ben gsm tamiri konusunda ders almak istiyorum
bu konuda nerden ve nasıl başlayabilirim yada kiminle irtibata geçeyim ilerlemek ve bilgileri tazelemek lazım yardımınıza ihtiyacım var

Orjinal Yazarı nuran_01
bu konuda nerden ve nasıl başlayabilirim yada kiminle irtibata geçeyim ilerlemek ve bilgileri tazelemek lazım yardımınıza ihtiyacım var
kardeş hiçmi bilgin yok yoksa yeni başlamak istiyorsun biraz olsun bilgin varsa yapamadığın arızaları buraya yaz sana yardımcı oluruz

N

nuran_01

Guest
bilgim yeterli değil bence ben bu işi bayan olarak iyi yapmak istiyorum ustam boxları falan tam anlamıyla kullanmak istiyorum

Orjinal Yazarı nuran_01
bilgim yeterli değil bence ben bu işi bayan olarak iyi yapmak istiyorum ustam boxları falan tam anlamıyla kullanmak istiyorum
nuran ablam hangi boxları aldın ne zamandan beri bu iştesin ben msn ni aldım kabul et konuşalım böle olmaz biliğim kadarıyla yardım ederim öncelikler hurdalar üzerinde elini alıştır kalıba sökmeye takmaya programı hayli öğrenirsin

Orjinal Yazarı nuran_01
kusura bakmayin ama böyle saçma bi konuyu ilk kez görüyorum

öğrenmek istiyorsan gsm tamiri takip etmen yeterli

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
videolu anlatımlarımız mevcut sitede.
takıldığınız konuları buraya yazmanız yeterli olacaktır,
gsm sitelerinin asıl amacı box cihazları hakkında tamircileri ilerletmek, bilgilendirmek

kayil123

Süper Kullanıcı
Cevap: gsm tamiri

RX SAW. ANTEN ANAHTAR MODÜLÜ. RX BALUN. PA. TX SAW. RFIC. VCTXO. VCO. VCO BALUN bunların anlamı lasım sımdıdedn cok tskler