[HTC Android] Asphalt 6 HD Adrenaline: Desire HD, HD2'de Denendi: Full / Download

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
#1
HTC Android'li akıllı telefon kullanıcılarına burada güzel bir oyun var. GAMELOFT'un Asphalt serisinin en güzel oyunu olan Asphalt 6 HD Adrenaline, şimdi HTC telefonlarınız için Full sürüm olarak indirilebilir durumda. HTC Desire HD ve HD2'de oyunun denemesi yapıldı. Oldukça hızlı ve mükemmel görüntü kalitesinde araba yarışı sunuyor. Galaxy S2 gibi cihazlar için indirecek olan arkadaşlarımız oyunun denemesini yaptıktan sonra yorum yaparlarsa sevinirim. Bütün HTC'lerde çalışıyor ve CyanogenMod 7 olan ROM'larda bile sorunsuzca çalışıyor.

Yükleme Talimatları:

Gerekli Dosyaları indirin: Önce Asphalt_6_HTC_.apk dosyasını indirin ve ardından 500 MB'lik asphalt6 sistem dosyalarını indirin.

Kurulum: Gerekli dosyaları indirdikten sonra, Asphalt_6_HTC_Crack.apk uygulamasını hafıza kartınıza atarak kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra indirdiğiniz 500 MB'lik asphalt6 dosyasını zipten çıkarın ve klasörü kurulumun bulunduğu gameloft/games/asphalt6 klasörü ile değiştirin. Ve oyunun tadını çıkarın.Benzer Aramalar: asphalt 6, asphalt 6 htc desire hd, asphalt 6 sd dosyası, hd desire, desire hd oyunları, asphalt 6 android sd, htc desire hd denendi, asphalt 6 maxicep, asphalt 6 sd, htc desire hd multiplayer oyun, htc desire hd android oyun, asphalt 6 android desire hd, rapidshare asphalt 6 adrenaline hd android oyun, asphalt 6 desire hd, asphalt6 maxicep, htc desire hd oyunları maxicep, asphalt6 sd htc desire hd, hd desire hd, htc asphalt 6 hd, asphalt urban 2 hd, http www maxicep com android oyun asphalt 6 hd desire hdde denendi 486422 html, desire z forum, htc desire hd asphalt, htc oyun aspahalt, htc desire hd asfalt 6