HTC Desire HD incelemesi: Özellikleri ve Fiyatları

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Akıllı vep telefonu üreticisi HTC markası, yeni ürünü olan HTC Desire HD akıllı cep telefonu modelini Dünya piyasalarına sundu. HTC firması, Android işletim sistemli yeni modeli HTC Desire HD ile yepyeni bir HTC Sense deneyimi sunmayı planlıyor. HTC'nin kullanıcı yaklaşımını göz önünde bulunduran HTC Sense deneyimi bu kategorideki cep telefonlarının kişiye daha özel ve doğal yöntemlerle çalışmalarını sağlayarak kullanıcıyı hedefliyor. HTC'nin mükemmel HD ekran entegrasyonu donanımsal yapısı, mükemmel bir multimedya seçeneği sunuyor.

HTC Desire HD resmi fotoğrafları

HTC Desire HD akıllı telefonun işletim sistemi HTC Sense UI ile Android 2.2 Froyo ile güçlendirilmiş, HTC Desire HD, domanımsal özellikleri sayesinde işletim sistemini Windows Phone 7 ile yenileyebilir. HTC, bilgdiğiniz üzere tüm HTC kullanıcılarına WP7 sözü vermiştir. 8 megapiksel kamerası ve HD video kaydı ile mükemmel bir kamera keyfi yaşatıyor. Yenilikçi hızlı önyüklemesi, tam bağlantı kurmak ve katı multimedya yetenekleri büyük bir paket tamamlamaktadır. Eğer daha yakından bakmak isterseniz:

HTC Desire HD Temel özellikleri:

• Şebekeler: Quad-band GSM ve çift bant 3G desteği.
  • İnternet: 14.4 Mbps HSDPA ve HSUPA 5.76 Mbps hızında.
  • WVGA çözünürlüklü 4.3 " inç büyüklüğünde 16M-renk kapasitif LCD dokunmatik ekran (480 x 800 piksel).
  • İşletim Sistemi: HTC Sense UI ile Android OS v2.2 Froyo.
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon QSD8255 1 GHz hızında işlemci.
  • RAM ve ROM: 768 MB RAM bellek ve 1.5 GB ROM bellek.
  • Kamera: LED flaş ve geotagging ile 8 MP otofokus kamera.
  • Video: 720p video kaydı @ 25fps hızında.
  • Wireless: Wi-Fi b / g / n bağlantısı ve DLNA desteği.
  • GPS: A-GPS ile GPS alıcısı.
  • Hafıza Kartı: 32GB microSD kart yuvası (dahil 8GB kartı bulunuyor).
  • Sensör: Ivmeölçer ve yakınlık sensörü.
  • Kulaklık: Standart 3.5 mm kulaklık girişi.
  • Radyo: RDS ile Stereo FM radyo.
  • USB: microUSB portu (şarj) ve stereo Bluetooth v2.1.
  • Arama: Akıllı arama, sesli arama desteği.
  • Video Yeteneği: DivX / XviD video oynatma desteği.
  • Extra: Dolby Mobile ve SRS ses geliştirme, HTC Mekanlar Uygulaması, HTCSense.com entegrasyonu, Ultra-hızlı önyükleme süreleri.

HTC Desire HD akıllı cep telefonunun yukarıdaki özellikleri sizi çok etkilemiş olabilir. Desire HD, HTC Sense UI ile Android OS v2.2 Froyo işletim sistemi, Qualcomm Snapdragon QSD8255 1 GHz hızında işlemcisi, 768 MB RAM bellek ve 1.5 GB ROM bellek ile mükemmel bir donamınsal özelliğe sahip. Gerçekten çok seveceksiniz. Oyunların mükemmel hızda ve çözünürlükte çalışabilmesi için gereken tüm donanımlar sağlanmış. ekstra hızlı işletim sistemi ve hızlı önyükleme ile büyük ayrıcalıkları sunuyor. Desire HD açılıp kapanma süresi bir menü geçişi gibi. 8 Megapiksel otofokus kamerası ile mükemmel fotoğraflar ile birlikte, HD desteği ile çok yüksek çözünürlükte video çekimleri yapabilirsiniz. Özelliklerini yukarıda yazdığımda gerçektende çok etkilendim. Artık akıllı telefonlar beklendiğinden daha fazlasını veriyor. HTC Desire HD akıllı telefonda da bir akıllı telefonda bulunması gereken herşey var. İşetim sistemi çok yeni ve çok fazla ayrıcalıklar sunuyor.

HTC Desire HD Eksikleri ve Dezavantajları:

• LCD (daha fazla yansıtıcı düşük kontrast), Retina ya da Süper AMOLED olarak oldukça etkileyici değil.
  • Özel kamera tuşu ve objektif kapağı yok.
  • 164 gr. olarak oldukça ağır.
  • Ses üretim kalitesi hayal kırıklığına uğrattı.

HTC Desire HD ile ilgili eksikleri görmemezlikten gelebilirsiniz. Böylesine üstün donanıma sahip bir telefon için bunlar hiçte önemli değil. Ses kalitesi iyi fakat ses yüksekliğinde sorun var. Aslında sadece kalabalık ortamlarda buna sorun denebilir. özel kamera tuşu ve len kapağının olmaması kullanıcıya göre eksik veya dezavantaj sayılabilir. Yinede HTC Desire HD'nin diğer özelliklerini unutmamak gerek ve böyle bir telefonu almaktan vazgeçmemek gerektiğini düşünüyorum. HTC Desire HD'nin Unlock ve Kayıt durumu Türkiye'de çok rahat bir şekilde sağlanabilir. Sizin yurt dışından getireceğiniz HTC Desire HD akıllı telefonu ülkemizde Kaçak olarak sayılır. Fakat Gümrükte Pasaport kaydı yaptığınız zaman bir sorun teşkil etmeyecektir.

HTC Desire HD canlı shot

İncelememizin sonuna geldik ve söylenmesi gereken bir çok şeyi sizinle paylaştık. İnternetten edindiğimiz bilgiler bu şekilde. Kendi kişisel görüşlemizide ekleyerek sizlerin öğrenmek istediğiniz bilgileri paylaştık. Aklınıza takılan soruları-sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz. Başka bir incelemede görüşmek dileğiyle, Hoşçakalın.

Ekli dosyalar

Pratik

İmparator
Cevap: HTC Desire HD incelemesi: Özellikleri ve Fiyatları

güzzel telefon bizim pasaja düşseydi böle ikinci el bişi...