i900 telefonumun şarjı yarım günde bitiyor yardım.

i900 telefonumun şarjı yarım günde bitiyor açık programları kapattığım halde günde 2 kez şarj ediyorum.batarya orjinalmi bilmiyorum.sahibinden.com dan aldım telefonu,bir sorunum daha var telefonla konuşurken karşı tarafın sesinde kesilmeler ve cızıltılar geliyor ara sıra.yardım ederseniz sevinirim.bu sorunlar yüzünden telefonu satmayı düşünüyorum.normalde telefonumdan memnunum.

byaksak

Süper Kullanıcı
Cevap: i900 telefonumun şarjı yarım günde bitiyor yardım.

sunrıse kardesıme katılıyorum genelde satılan greyy cihazların ustunde orjınal batarya yok samsunglarda rjınal batarya çin malı bataryalara kıyasla %50 daha verımlı kesın cozum olacaktır ama suda var cıhazın kapalı ıken sabah kadar bataryayı bıtırıyor ıse sorun donanımsal yada sıvı temas bazlı olabılır kolay gelsın

cihazın şarj emıyordur hafıza kartını cıkart ole bı dene gene aynısını yaparsa cıhazda problem wardır kardesim

grey cihazı aldığınızda zaten distiribitörden aldığınızla kıyaslama yapmamanız lazım verimi neredeyse yarı yarıyadır anca görünüşü vardır orjinal aksamıylada değişseniz sonuç aynı olacakdır mağlesef