ilginç n70 arızası, yardım lütfen..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler telefon N70 simkartsın normal bir şekilde çalışıyor ama simkart taktığımda pin kodunu girdikten sonra kodkabul edildi derken donuyor ve reset atıyor biraz geçte olabiliyor bazen .jaf ve ufs de yazılım denedim eras yapıp sonra gine versiyon denedim hiç bir değişiklik yok bi el atasanız sevinirim.

cıhazın içini acıp baktın mı sıvı veya darbe var mı.bi kontrol et eger hıç bir sey yoksa bort temiz ise flax la tatlı bi ısı gec düzelir.

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
arkadaşlar programsal gözüküyor, direk dalmışsınız hibritlere ya:D

burdan başla,

- hafıza kartını "FAT" olarak biçimlendir ve cihaza takma,
- Cihaza Flash yükle,
- Elle biçimlendir. ( *+#+3+YES Tuşlarını basılı tut açılacak saati isteyene kadar beklet.)
- Bu işlemlerden sonra hafıza kartını takmadan dene büyük ihtimal olacaktır, hafıza kartını biçimlendirdiysen takabilirsin

kolay gelsin ;)

saolun ustalar işlem çözüldü,neyden çözüldü diye soracaksınız bende söylicem ama hala ben bile inanmıyorum sorun bataryadan çıktı bataryanın orta ucu oksitlenmiş:D

Orjinal Yazarı pandomin
saolun ustalar işlem çözüldü,neyden çözüldü diye soracaksınız bende söylicem ama hala ben bile inanmıyorum sorun bataryadan çıktı bataryanın orta ucu oksitlenmiş:D
geçmiş olsun çözümü paylaştığın için tşkler

Orjinal Yazarı pandomin
geçmiş olsun
demek ki ilk iş bataryayı kontrol etmek miş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...