L 700 Sıvı teması var ne yapabilirim.

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör
Cevap: L 700 Sıvı teması var ne yapabilirim.

tamirci değilsen hiç kurcalama sağlam bir tamirciye götür halederler mümkünse batarya yı takma

Ustalar Çok Teşekkürler ama Telefon Sıvı teması Göreli 4 ay kadar oldu 2 ayrı tamirciye götürdüm beceremediler. benim yapabileceğim önerebileceğiniz birşey varmıdır.

arkadaşım sana gereken uyarı yapılmış kurcalamasan daha iyi ama yinede denemek istersen ;
cihazı aç ekran dahil gereken herşeyi sök boadr ı tinere yatır oksitlenme fazla ise 1 gün kadar bekle sonra diş fırçası yardımıyla fırçala okistler temizlensin. bu işlemi yaptıktan snra açmayı dene olmazsa snın yapıck bişein yok kolay gelsin...

Ustam Sağol Kaybedecek birşey yok dediğin gibi yapayım tiner farketmiyor galiba yatırayım herşeyini söküp 1 gün beklesin sonra temizleyip tekrar deneriz.

Cevap: tiner farketmiyor galiba.... SAKIN HA

Ustam Sağol Kaybedecek birşey yok dediğin gibi yapayım yatırayım herşeyini söküp 1 gün beklesin sonra temizleyip tekrar deneriz.

bordu normal boya tinerine atmayasın sakın. o sentetik tiner.. sen gel ustalarını dinle KURCALAMA İYİ BİR YERE GÖTÜR PELT ETME CİHAZI. ama yok dersen de ben uyarayım kardeşim... :) :D.... :)

Cevap: tiner farketmiyor galiba.... SAKIN HA

bordu normal boya tinerine atmayasın sakın. o sentetik tiner.. sen gel ustalarını dinle KURCALAMA İYİ BİR YERE GÖTÜR PELT ETME CİHAZI. ama yok dersen de ben uyarayım kardeşim... :) :D.... :)
ya abi taşra burası iyi bi yer diyorsunda yokki. iyi biyer vardıda ben mi götürmedim siz beni para vermemek için kendi telefonunu kendi tamir etmeye çalışan ktipiyoz pintilerden sanıyorsunuz galiba para falan önemli değilde yapacak yapabilecek bi yer yok burada. :)) Şimdi gelelim olaya Ben sentetik tiner mi selülozik tinermi kullanacağım =) Siz beni güldürdünüz sizde gülün :):):)