Milestone XT720 ve Motorola BackFlip incelemesi (Fiyatları, Özellikleri, Resimleri)

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Motorola şirketi, Hindistan'da yeni Motorola Milestone XT720 ve Motorola backflip adında iki yeni Android Akıllı cep telefonunu yayımladı. Motorola Milestone XT720, 3,7 inç kapasitif dokunmatik ekran, Kamera için Xenon flaş, 720p video kayıt özelliği, HDMI bağlantı noktası, Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısı, GPS ve 8GB microSD kart girişi ile 8MP AutoFocus kamera özelliklerini barındıran, Android 2,1 işletim sistemi destekli akıllı cep telefonudur. Motorola backflip modelineki özellikler ise böyle; 3,1 inç HVGA dokunmatik ekran, QWERTY klavye, Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısı, GPS yol haritası, Bluetooth, kamera flaşı ve 2GB kapasiteli bir bellek kartı ile 5MP AutoFocus kamera ile Android 1,5 işletim sistemli Motorola'nın yeni akıllı telefonudur. Motorola Milestone XT720 ve Motorola backflip 759 $ ve 499 $ civarında fiyatlandırılır. Resimlere aşağıdan bakabilirsiniz. Benim resimlerden anladığım kadarıyla 5 MP lik Motorola backflip daha güzel görünüyor. :D

Ekli dosyalar