Motorola Milestone 3 (XT883) İlk İnceleme: Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi, Türkiye

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Motorola üreticisi, son zamanlarda gelen çift çekirdekli akıllı telefon rekabetine Motorola Milestone 3 ile dahil oldu. İnternet üzerinde gayri resmi bir Milestone 3 incelemesi geldi. Çince bir kaynaktan elde ettiğimiz verilere dayanarak Motorola Milestone 3 için size bir önizleme imkanı sunacağız. Aşağıdaki görsellerde Motorola Milestone 3 hakkında en iyi görüntüler sunuluyor. Androil işletim sistemiyle çalışan yeni çift çekirdekli akıllı telefonu yakından inceleyelim.

Motorola Milestone 3 / Droid 3 akıllı telefonu, 4" inç büyüklüğünde QHD çözünürlüklü LCD ekrana sahip, Milestone 3'te kullanılan ekran PenTile Matrix'te ekran ile aynı. Motorola Milestone 3 MOTOBLUR ile Android 2.3.3 Gingerbread işletim sistemi üzerinde çalışıyor, 1GHz hızında çift-çekirdekli (dual-core) Cortex-A9 platformu işlemci destekliyor ve PowerVR SGX540 grafik hızlandırma desteği sunuyor, donanımlarını TI OMAP 4430 yongaseti üzerinde çalışıyor ve 512MB RAM bellek bulunuyor.

Milestone 3'te bir microHDMI yuvası ve FullHD video kaydetme yeteneği sunuyor. 8 MegaPiksel kamera kameraya sahip. Yorumculara göre, bir kaç fotoğraf çekildi ne yazık ki, onlar kameranın tam 8MP çözünürlükte olmadığını idaa ettiler ve 16:09 seçeneğini kullandığını belirtiler.

Bu haber, 18 Haziran 2011 tarihinde güncellenmiştir: Çin pazarında bu günlerde Motorola'nın sevgisi çok oluyor. Ancak iki hafta içinde Motorola'nın XT882 droidi lansmanı henüz yapılmadan, teknoloji devi resmen Çin Telecom CDMA şebekesi için merakla beklenen XT883/Milestone 3 Android akıllı telefonu duyurdu.

Motorola Milestone 3 (Droid 3, cihazın ABD adı olacaktır) şirketinin en kötü şekilde muhafaza edilmeyen sırlarından biridir. Verizon marka ile eğitim videoları sızdırılmış ve onun resmi ilanından önce önizleme olmuştur.

Motorola Milestone 3, yılın üçüncü çeyreğinde Çin pazarında satışa sunulacak. Verizon Wireless resmen cihazı başlatmak için bol zaman olduğu anlamına gelir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Ne yazık ki bu bilgilerin nekadar güvenilir olduğunu bilemiyoruz ve fiyat, çıkış tarihi, resmi duyurulma gibi bilgilere de sahip değiliz.

Ekli dosyalar