Mozilla Firefox 4 Beta: Android ve Maemo aygıtları için yayınlandı (İndir, Download)

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
#1
Mozilla sadece Android ve Maemo tabanlı cihazlar için Firefox 4 Beta versiyonunu duyurdu. Daha önce olduğu gibi, tarayıcının mobil versiyonu ve masaüstü ile aynı platformu kullanan mobil tarama için optimize edilmiştir. Android ve Maemo için Firefox 4 Beta büyük mimari iyileştirmeler içeriyor.Elektroliz ve Katmanlar geliştirildi. Yeni Mozilla Firefox Beta 4 hem performans ve hemde grafik görselleri artırması bekleniyor (kaydırma dahil, animasyonlar yakınlaştırmalar). Bu arada, desteklenen cihazlar için tutarak yaklaştırma ve uzaklaştırma da desteklenmektedir. Flash olsa da, Android bile 2.2 Froyo akıllı telefonlar için destek sürmektedir. Tabii ki, Firefox'un masaüstü sürümü (Firefox Sync, Awesome bar veya eklentileri gibi) devralınan birçok özelliği de gemide vardır.
(Samsung Galaxy S üzerinde çalışan Firefox 4 Beta)Firefox Sync Eğer, yer imleri, sekme, şifreleri tarama geçmişini tutmak ve form-bilgisayarınızda bu senkronize veri doldurmak kolay olur. Tüm veriler elbette şifrelenir.
Eklentiler destek için, geliştiriciler CSS veya JavaScript HTML5 gibi teknolojileri kullanarak yenilerini oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar