N 95 8 GB FLAŞ IŞIĞI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar sizden bir ricam var daha öncede konu açılmıştı N95 8 GB telefonum daha önce suya düşmüş ve kurutup gerekli işlemleri yapmıştım tek sorunum vardı kamera flaş ışının devamlı olarak yanmasıydı bu telefon kapalıykende devam ediyodu flaş ışığı oksitlenme yapmış tamirciye götürdüm ışıgı kesti sizden ricam ne yapa bilirim değişmesi gerekiyosa değiştiririz sorun değil ama bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim tlfnumnu kulanıyorum ama tek sorunum foto ve video çekerken ışıksız ortamlarda görüntü netliği düşük çıktığından yani kullandığımız az buz bişi değil 1000 tl üstünde bir alet kullanıyorsunuz ve bunların olmamasını sizde olsanız istersiniz bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum saygılarla bursadan kucak dolusu sevgiler :tongue: :tongue:

:tongue:arkadaşım zaten bende kendim yaparım demedim maliyeti ne olur die konuyu açtık tamirci arkadaşlar bilirler fiyatını benim amacım fiyat örenmek uygun fiyata yaptırmak ilgileriniz için saolun ;)

N 95 8 GB

:tongue:saol hocam ilgin için bende bunu istiyorum fiyatı örenmek en iyisi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim hürmetler ayrıca bende bursada yaşıyorum bursalı arkadaşlarda yazarsa sevinirim hepinize kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...