N70 Şebeke Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Nokia N70 marka telefonum var.Bir gün telefona baktığımda çekmediğini gördüm.Sorunun nemden olabileceğini düşündüm.Ve telefonun kartını çıkarıp pirincin içine koydum.Nemini aldı.Ve telefonum düzeldi.Bu beni 4-5 ay idare etti.Fakat son zamanlardapirinçte işe yaramıyor.Telefon çekmiyor.İçini açıp kartını,bütün devreleri kontak sprey ile temizledim.Ve çekmeye başladı tekrardan fakat 20-30 dakika çekiyor sonra yine gidiyor.Aynı işlemi tekrarladığımda yine düzeliyor yine gidiyor.İnternette bir kaç yerde şema veya temizlenmesi gereken noktaları göstermiş..http://i176.photobucket.com/albums/w161/HUM_PAKI/1-1.jpg için Google Görsel Sonuçları bu inkteki o 3 adet noktanın üstündeki korozyonu kazıdım ve bu beni yine 1 hafta idare etti.Şimdi ise kazımama rağmen 5-10 dakika kullanabiliyorum.Sonra tekrar çekmiyor.Telefoncuya götürdüm.Telefon daha önce açıldığı için işlem yapamayız dediler.Ne yapabilirim.Yardımınız için teşekkür ederim.

Cevap: N70 Şebeke Sorunu

Teknik servis telefon daha önceden açıldığı için yapamayacağını söylüyor.Teleservice'e vermeyi düşünüyorum.Fakat bu onarımın tahmini fiyatı ne kadar bunun hakkında bir bilgim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...